Vodafone vylepšuje Roaming na den

Reklama

V rámci Roamingu na den bylo dosud k dispozici 500 MB dat, nově je to dvojnásobek, tedy 1 GB. Kromě dat obsahuje Roaming na den za cenu 199 korun i neomezené volání a SMS do ČR a na čísla v zemi, kde se nacházíte, a to v případě neomezených tarifů.

U ostatních je to podle počtu volných minut a SMS v rámci tarifu. Kdo bude potřebovat dat ještě víc, může si 1 GB dokoupit za 99 Kč. Roaming na den lze využít ve více než 120 zemích světa, třeba v Austrálii, Dominikánské republice, Egyptě, Japonsku, Mexiku, Nepálu, Thajsku, Turecku, USA, ale také ve Švýcarsku nebo na Ukrajině.

Vodafone dlouhodobě zákazníkům nabízí v aplikaci Můj Vodafone cestovní pojištění AXA s 50% slevou. Během letošního léta od 24. června až do 30. září pro ně má navíc velkou soutěž. Do slosování o ceny se zákazníci dostanou automaticky zakoupením cestovního pojištění online přes mobilní aplikaci Můj Vodafone. První vylosovaný výherce obdrží po skončení soutěže poukaz na zájezd od společnosti Invia v hodnotě 50 000 Kč, který může uplatnit do 31. prosince 2025. Druhý vylosovaný výherce získá dětskou elektrickou koloběžku značky Segway, model Ninebot eKickScooter ZING C2.

Reklama