Vyrobte si vlastní figurku Android

Reklama

Pokud jste fanda operačního systému Android, můžete si na internetu navrhnout unikátní figurku podle svých představ. Bugdroid vyrobený firmou Cubify přímo na míru se sice dá odeslat i do Česka, cena poštovného ale praktické využití této hračky odkazuje spíše do říše snů.

Na adrese Cubify.com si můžete v jednoduché aplikaci navrhnout vlastní figurku. Základem je postavička známá z loga operačního systému Android. Následně můžete takřka libovolně měnit její barvu, respektive barvu jednotlivých součástí, přidávat různé doplňky a hračky.

Hotovou figurku si pak můžete objednat za ceny lišící se podle velikosti výsledného Bugdroida. Nejmenší šesticentimetrový (2,5″) stojí 30 dolarů (540 Kč), prostřední 7,5cm (3″) vás vyjde na 35 dolarů (630 Kč) a konečně obří devíticentimetrový (3,5″) stojí 40 dolarů (720 Kč).

Bugdroida si můžete nechat poslat i do Česka, při zkušebním nákupu mi ale obchod připočetl poštovné ve výši 70 dolarů (1 260 Kč) a ještě důrazně upozornil, že pravděpodobně budu platit místní clo o daň, jelikož není započtena v ceně.

Reklama