Warp: barevný tunel (recenze hry)

Reklama

Zatímco majitelé iPhonů a Androidů mají hru Boost 2, na Windows Phone so užijete její obdoby jménem Warp. A je to vydařená kopie, která, alespoň v mém případě, zcela zastiňuje originál. Připravte se na opravdu skvělou hratelnost i velmi rozumnou cenu.

Recenzi hry Boost 2 jsme vydali před nedávnem. Warp je jí v mnohém podobná. Opět se pohybujete nekonečným tunelem a musíte se co nejlépe vyhýbat nastraženým překážkám. Stačí mobilem pohybovat do stran, nic dalšího neřešíte.

Zatímco u Boost 2 vás překážky zpomalují, Warp na to jde jinak. K dispozici máte určitou energii a každou srážkou o její část přijdete. Jakmile je zásahů příliš, hra končí.

Kromě bezchybného vyhýbání ale máte i jiné způsoby, jak se ve hře udržet co nejdéle. V průběhu své jízdy (zrychluje se postupně, jak projíždíte jednotlivými levely) můžete narazit na určité značky na zemi. Ty vás nezrychlují, ale s jejich pomocí obnovíte ztracenou energii, nebo získáte speciální střely, které odstraní část překážek na dráze.

Warp nejde dohrát, postupem do dalšího levelu se akorát zrychlí váš průjezd tunelem, přibude překážek a vyhýbání je stále složitější. Ukazatelem vašeho úspěchu jsou pouze body, které odpovídají době, ve které se udržíte ve hře. Skóre můžete publikovat online a porovnat se s dalšími hráči. Momentálně mám nahráno přes čtyřicet tisíc, kdo mne dokáže překonat?

Operační systém: Windows Phone 7 a vyšší

Cena: 26,99 Kč

Odkaz na stažení

Reklama