DM Česká republika: oblíbená drogerie v mobilu [aplikace]

Reklama

Populární DM drogerie má především pro své zákazníky nachystanou aplikaci, s níž jim neutečou žádné aktuální slevy a akce v obchodě. Navíc nabízí správu zákaznické karty, vyhledání nejbližší pobočky, výpis výhod.

Aplikace DM drogerie má za hlavní cíl informovat zákazníky o aktuálních akcích a slevách. Určitě by se na ní dalo spousta věcí vylepšit, třeba počeštit názvy záložek. Prostředí je hodně jednoduché, stačí listovat záložkami. Na první stránce s výpisem novinek a jejich časové omezenosti se mi nepodařilo tyto informace načíst na další obrazovku. Podle komentářů jiných uživatelů tak nejsem sám a jde o nějaký bug. Naštěstí to moc nevadí, další speciální nabídky se objevují s grafickým doprovodem na záložce Offers.

Záložka Shopfinder ukáže podle polohy GPS vzdálenost a adresu nejbližších poboček DM drogerií. Také tu máme kontakty na prodejnu a její otevírací dobu.Záložka My DM ukáže seznam výhod, které lze čerpat za zisk bodů. Váš bodový stav zjistíte zadáním EAN čárového kódu zákaznické karty a vašeho PIN/PSČ. Nic víc, než zjištění stavu konta, aplikace neumí. Až na svém účtu na webu DM vidíte historii přísunu či utrácení bodů, lze měnit kontakt atp. Aplikace DM je jednoduchá a funkční, netřeba listovat letáky nebo hledat slevy na webu, takto je vidíte po spouštění aplikace v mobilu.

Cena: zdarma

Systémy: Android, iOS

Odkazy ke stažení: Android, iOS

Reklama