Do kina s mobilem: Získejte super slevu

Reklama

Možná by vám v horkých letních dnech přišel k duhu několikahodinový pobyt v klimatizovaném kinosále s obřím kyblíkem pop cornu na klíně. Pokud jste zákazníky T-Mobile nebo O2, můžete navíc získat vstupenku do vybraných kin se zajímavou slevou.

O2: sleva v CineStar

Pokud jste zákazníky O2, nezapomeňte se zaregistrovat do zákaznického O2 Extra klubu (www.o2extra.cz). Kromě řady jiných výhod budete moci využít také zajímavou slevu do kina z řetězce multiplexů CineStar. Sleva platí jen v úterý, za to ale v každém kině a na libovolný film.

V případě, že se rozhodnete zhlédnout film ve 2D, zaplatíte za vstupenku 89 Kč, u 3D filmů si budete muset připravit o něco víc, konkrétně 139 Kč. Slevový kupón nejprve objednejte na stránkách O2 Extra, a pak ho buď vytiskněte nebo si nechte poslat ve formě kódu do mobilu jako SMS. Výsledek pak ukažte na pokladně, kde vám výměnou poskytnou příslušnou slevu.

Pokud vás zajímá, kde všude můžete slevu využít, zde je seznam kin sítě CineStar: Praha Anděl, Praha Černý most, Mladá Boleslav, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Ostrava, Olomouc, GAC Zlín.

T-Mobile: kouzelné úterky v Cinema City

Zákazníci operátora T-Mobile mohou zase získat padesátiprocentní cenu v síti multiplexů Cinema City, pro změnu také v úterý. V rámci akce Kouzelné úterky (www.kouzelneuterky.cz) můžete bez jakékoliv registrace získat 1+1 lístek zdarma, a to bez ohledu na to, zda se jedná o 2D nebo 3D film.

Stačí odeslat textovou zprávu s textem KOUZELNEUTERY KINO na telefonní číslo 4603 (odeslání je zdarma). Obratem obdržíte zpátky unikátní kód, po jehož předložení na kterékoliv pokladně Cinema City zaplatíte jen jeden lístek a dostanete  k němu druhý zdarma.

A zde je seznam kin Cinema City, v nichž můžete slevu uplatnit: Praha Imax, Praha Flora, Praha Galaxie, Praha Letňany, Praha Nový Smíchov, Praha Slovanský dům, Praha Zličín, Brno Velký Špalíček, Brno Olympia, Liberec, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem.

Vodafone: partner MFF Karlovy Vary

Vodafone sice žádnou podobnou celoroční akci nemá, pro filmové fanoušky ale podporuje Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Jako jeden z jeho hlavních partnerů má na starosti wapové a SMS rezervace vstupenek.

Reklama