Face Swap: vyměňte si obličej (aplikace)

Reklama

Hledáte nějakou aplikaci, se kterou užijete co nejvíce zábavy? Žhavým kandidátem by se mohl stát Face Swap. Pro vaše obveselení mu stačí pár snímků z fotoaparátu a uvidíte, co se bude dít. Můžete nám věřit, že se zasmějete.

I když je Face Swap momentálně braná jako aplikace pro pobavení, její schopnosti se možná budou hodit i v dalších, již praktičtěji zaměřených programech. Face Swap, kterou vyvinul přímo Microsoft, totiž dokáže na snímcích detekovat lidský obličej. A úspěšnost je opravdu velmi vysoká, zkoušeli jsme aplikaci potrápit skupinovými fotkami i jednodušším portrétem, vždy ale dokázala detekovat všechny tváře (aplikaci přelstila pouze fotka catwoman, ta má ale stejně část obličeje zakrytý).

Co s lidskými obličeji Face Swap provádí? Fotky, na kterých se nachází tvář, potřebujete dvě, každou ideálně s jinou osobou. Pak už jen zmáčknete kouzelné tlačítko a Face Swap lidem obličeje prohodí. Zní to jako naprostá hloupost (také mne to zpočátku nijak nelákalo) výsledek ale stojí za to. Když totiž vyměníte tváře dvěma lidem, které jinak dobře znáte, bude vám to připadat vtipné. Mimořádně vtipné. A brzo začnete pátrat po dalších fotkách, na kterých jste si vyfotili někoho známého.

Ovládání Face Swap je velmi jednoduché. Jediným tlačítkem pouze vybíráte fotky (které také můžete rovnou pořizovat) a následně jedním ťuknutím provedete jejich promíchání. Vaše poslední výběry si aplikace automaticky pamatuje, výsledný snímek si můžete uložit.

Aplikaci určitě dejte šanci, čeká vás více zábavy, než si myslíte.

Odkaz na stažení

Cena: freeware

Operační systém: Windows Phone 7.5 a vyšší

Reklama