Honor 7: kovová star se předvádí [preview]

Reklama

Nejlepší model rodiny Honor se má čím pyšnit. Dobře vypadá, má kvalitní hardware, kovovou konstrukci a nechybí mu třeba čtečka otisků prstů.

honor7gold_2honor7gold_3

Honor 7

Rozměry: 143 × 72 × 9 mm, 157 g
Displej: 5,2″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, IPS LCD
Procesor, systém: 2200 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 3000 MB, 16000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 21 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Huawei Honor 7 16GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Za bezmála 9 000 Kč koupíte vlajkovou loď Honoru, na kterou je opravdu spolehnutí. Pevné tělo s poněkud vyšší hmotností budí pocit jistoty, tu podtrhuje kvalitní fullHD displej 5,2 palců. Podsvícení na slunci by mohlo být lepší, ale nejde o velký prohřešek. Součástí balení sice nejsou třeba sluchátka, nebo USB-C nabíjení, ale s tím se dá smířit.

Honor7_detail_6Honor7_detail_3

Na displeji je od výrobce ochranná fólie, nechybí informační LED nahoře. Letmým průzkumem najdete jedno tlačítko na levém boku navíc, tomu zle dát vybranou funkci. Pravá strana poskytuje tradiční zámek a ovládání hlasitosti. Záda dostala matný povrch, použití kov příjemně chladí nebo naopak citelně hřeje třeba při delším hraní her.

Honor7_detail_1Honor7_detail_5

Hrany konstrukce jsou ostřeji sražené, jemné hrany ale pohodlnému držení nevadí. Spíše si budete zvykat na vyšší hmotnost. Konstrukce není bohužel nijak odolná vodě a prachu, útěchou může být moderní čtečka otisků prstů vzadu pod fotoaparátem s LED bleskem. Čtečku lze rovněž programovat funkcemi, záleží na vás.

S Honorem 7 se fotí ve kvalitě 20 Mpx, video podporováno 1080p. Záznam videa je bez komplikací, stejně jako zachytávání zvuku. Fotky se pořizují rychle, nabízejí se funkce malování světlem, výběr nejlepší fotky, pro selfie zase upravíte vaši pleť. Aplikace poskytuje i řadu filtrů k úpravě, takže je prostor ke kreativitě. Tradiční recenzi připravím v následujících dnech.

Honor 7 – fotogalerie

Honor 7 – video 1080p

Reklama