Maps 3D: sportujte mezi kopečky (recenze aplikace)

Reklama

I když v současnosti existuje spousta nejrůznějších sportovních aplikací, Maps 3D mezi nimi dokáže vyniknout. Nesnaží se vás ohromit množstvím sledovaných údajů, místo toho přidává k mapám 3D. A bude se vám to líbit, i když sportovat nebudete.

Maps 3D na první pohled ani moc sportovní aplikaci nepřipomíná. Na základě GPS určí vaši polohu a tu zobrazí na mapě. Ale jaké! Zapomeňte na nudné 2D s názvy ulic, na téhle mapě skvěle uvidíte okolní převýšení, všechny kopce i rovinky v okolí. Aplikace navíc neustále ukazuje přesnou nadmořskou výšku, takže můžete zjistit, jaké převýšení ten který kopec znamená. Zpočátku tak možná budete jen prstem jezdit po mapě a objevovat svoje okolí.

Příjemných překvapení pro vás ale Maps 3D nabízí plno. Skvělá je možnost uložení vybraného úseku mapy do paměti telefonu, takže při používání venku nemusíte využívat datové přenosy. Do mapy se dají přidávat vlastní body zájmu s popisky fotkou a možností odeslání přes e-mail.

Samotné ukládání trasy, kterou jste prošli, projeli či proběhli je velmi jednoduché. Aplikace měří některé hodnoty, které byste u klasických sporttrackerů hledali marně. Stoupání a klesání je ještě běžné, například ale sklon cesty je hodně neobvyklá hodnota, která ale perfektně využívá nabízené možnosti aplikace.

Opravdu skvělý program pro všechny výletníky i sportovce.

Operační systém: iOS 3.1 nebo vyšší

Odkaz na stažení

Cena: 0,99 dolarů

Reklama