Mé výdaje: peníze pod kontrolou (aplikace)

Reklama

Programů pro sledování peněžních výdajů existuje opravdu velké množství, když ale budete hledat něco českého, výběr se značně zúží. Za vyzkoušení proto rozhodně stojí aplikace Mé výdaje pro operační systém Android. Nabízí statistiky, kategorie i jednoduché přidávání záznamů přes widget.

Aplikace Mé výdaje se zařadí spíše mezi jednodušší programy pro správu vašich financí. Stačí zadat přesně utracenou částku, vybrat kategorii a měnu a záznam máte uložený. Lze se na něj dívat buď z hlediska výše výdajů, kdy vidíte procentuálně vyjádřeno, za co utrácíte nejvíce. Druhým pohledem je jednoduchý výpis řazený podle data.

Kromě samotné aplikace můžete záznamy přidávat také přes velmi praktický widget. Ten nabízí i rychlý pohled do obou třídících kategorií záznamu.

Stačí-li vám takto jednoduchá aplikace, Mé výdaje určitě oceníte. Přeci jenom by se ale dalo zapracovat na několika vylepšeních. Vlastní kategorie si můžete vytvářet sami, trochu mi ale chybělo, že nelze vytvářet také podkategorie (např. Jídlo – sladkosti), nebo nejde jeden výdaj zapsat pod více kategorií. Kam třeba přidat oblečení, které jste si koupili na dovolené?

Určitě bych uvítal i možnost podrobnějších grafů nebo export všech záznamů. Jak už jsem ale uvedl, Mé výdaje jsou spíše jednodušší aplikací a tak je na ně třeba pohlížet. Umí spíše méně, jsou ale jednoduché a přehledné. A navíc kompletně v češtině, i když se dá přepnout i do cizího jazyka, nebo zvolit jinou než českou měnu.

Odkaz na stažení

Cena: 20 Kč

Operační systém: Android 2.2 a vyšší

Reklama