MWC: ZTE Grand Memo na živých fotkách

Reklama

Nejkrásnější hostesky a největší telefon měl na svém barcelonském stánku čínský výrobce ZTE. To první necháme na individuálním vkusu každého čtenáře, ale monstrózní mobil s displejem o úhlopříčce 5,7″ vám trochu blíže představíme. A rovnou varujeme – drží se fakt špatně.

Je to ještě tablet, nebo už je to telefon? V každém případě má displej s úhlopříčkou 5,7″, který zobrazuje šestnáct milionů barev v rozlišení 1 280 × 720 bodů. Velikosti displeje pak samozřejmě odpovídá i velikost telefonu. V ruce se rozhodně nedrží pohodlně, k ovládání jsou mnohem vhodnější ruce obě. Ostatně, na snímcích můžete vidět srovnání s modelem HTC 8X (rozměry 132 × 66 × 10 mm). ZTE Grand Memo se může pyšnit velikostí 160 × 83 × 8,5 mm.

MWC13_ZTE_Grand_Memo_1

Kromě obřího displeje má ZTE Grand Memo také fotoaparát s nadprůměrným rozlišením. Jeho 13Mpx snímač je vhodně doplněn autofokusem a diodovým bleskem. Vezměte jede na to, že na velkém displeji budou fotky v tomto rozlišení vypadat naprosto skvěle.

MWC13_ZTE_Grand_Memo_4

Procesor Qualcomm Snapdragon 800 má čtyři jádra a frekvenci 1,7 GHz. Aplikace mohou k běhu využívat 1 GB vnitřní paměti RAM, pro uložení uživatelských dat je k dispozici 16GB úložiště. Pokud máte strach, že velký displej bude mít velkou spotřebu, můžete být klidní. K jeho napájení slouží 3 200mAh baterie.

MWC13_ZTE_Grand_Memo_5MWC13_ZTE_Grand_Memo_3

Po funkční stránce se jedná o klasický přístroj s Androidem, podporuje rychlé datové přenosy v sítích třetí generace, připojení přes Wi-Fi a navigaci prostřednictvím GPS.

MWC13_ZTE_Grand_Memo_2

Reklama