Nová tiskárna Instax mini Link 2 umí kreslit ve vzduchu

Reklama

Fanoušci fotek na papíře si je mohou tisknout sami s přenosnou tiskárnou instaxu. Nová generace teď umí pár věíc navíc a potěší kreativní duše.

Instax mini Link 2 si od předchozího modelu tiskárny bere design a hlavní funkce, pár vylepšení se ale najde. Kompaktní zařízení je určeno pro pohotový tisk na papíry instaxu s rozměrem 62 x 46 mm, které koupíte po 10 ks v kazetách. Tiskárna je ideální na tisk fotek do alb nebo k jiným příležitostem, má výhodu v tom, že podporuje tisk z mobilů s Androidem nebo iOS. Pro tisk je třeba nainstalovat aplikaci, v ní lze fotky upravovat, podporuje se i tisk snímků z videa. Spárování bluetooth je pak hračka.

Fotky můžete libovolně vyladit a doplnit o další grafické prvky, aplikace umožní vyfocení vlastních náčrtků či symbolů a přenesení na fotky. Novinkou je LED na boku tiskárny, s ním stačí „kreslit“ ve vzduchu (funkce InstaxAir)a v aplikaci se objeví záznam jejího pohybu. To pak opět patří na fotku. Nová tiskárna se začne prodávat 22. června 2022 za 3 199 Kč, detaily o ní jsou na webu Instax.cz.

Reklama