O2 otevírá v Praze Experience Centre

Reklama

O2 otevírá v pátek v pražském OC Chodov novou prodejnu s největší obchodní plochou a novým designem. Až do půlky května pak rozdává dárky, slevy a výhry. Podívejte se na jejich kompletní přehled.

Podle slov operátora má prodejna originální uspořádání, moderní design a hlavně na dosud největší ploše všechny telekomunikační novinky na jednom místě k vyzkoušení. V podstatě se ale jedná o velkou prodejnu v novém designu, na které jsou vystaveny všechny produkty a k dispozici jsou členové týmu O2 Guru, aby s nimi zákazníkům pomohli. Ostatně, s O2 Guru si můžete sjednat schůzku na konkrétní čas, pokud předem víte, že budete mít cestu do OC Chodov a máte nějaký problém s telefonem.

Prodejna byla otevřena v pátek 20. dubna. Každý návštěvník nové prodejny má automaticky nárok na následujících pět zvýhodnění, pokud splní uvedené podmínky. Nabídka platí ve dnech 25.-27.4., 2.-3.5., 9.-10.5., 16.-17.5. 2012.

  • Dvojnásobek volných minut u nově pořízených hlasových tarifů řady O2 Neon, O2[:kůl:] a O2 Podnikání
  • Bonus 150 Kč při koupi a aktivaci nové předplacené O2 karty s kreditem 150 Kč
  • Internet v mobilu na 3 měsíce zdarma při koupi jakéhokoli chytrého telefonu
  • 33% sleva na jakýkoli tarif mobilního internetu na 2 roky při koupi modemu či tabletu
  • Strážce internetu za 1 Kč měsíčně na jeden rok při pořízení internetu na doma

Kromě toho se tři dny z návštěvníků prodejny, kteří vyplní anketní lístek, losuje výherce chytrého telefonu. Ve středu 25. dubna je to Samsung Galaxy Mini, ve čtvrtek 26. dubna HTC One V a v pátek 27. dubna Sony Ericsson Xperia Mini Pro. Podrobný program všeho, co se v Experience Centre děje, najdete přímo na stránkách O2.

Reklama