O2 spouští roaming za 3,90 Kč/min už dnes

Reklama

Pro velký zájem zákazníků spouští O2 svůj nový roamingový tarif Volání bez hranic už dnes, nečeká až na původně oznámený termín začátku prázdnin. Všichni zákazníci si tak mohou užívat volání z libovolné zahraniční země za velmi příjemnou jednotnou sazbu 3,90 Kč/min.

Pro připomenutí zopakuji dva odstavce původního článku, který jsme o Volání bez hranic vydali před časem:

Volání bez hranic nabízí jednotnou sazbu 3,90 Kč, která platí jak na odchozí, tak na příchozí hovory i textové zprávy. V rámci Evropské unie, Chorvatska, Švýcarska, Norska, Islandu a Lichtenštejnska je to cena konečná.

Při cestách mimo Evropskou unii se k roamingové sazbě připlácí při každém hovoru tzv. sestavovací poplatek, jehož výše se odvíjí od oblasti, kde zákazník cestuje. Ve zbytku Evropy činí tento poplatek 50 Kč, v ostatních zemích světa pak 80 Kč. Poplatek je jednorázový, projeví se jednou při každém příchozím nebo odchozím hovoru.

Tarif měl být původně spuštěn až 2. července, O2 se ale nakonec rozhodl spustit ho již nyní. Stačí tedy odeslat SMS s textem VBH na číslo 999 111, navštívit prodejnu, zavolat na infolinku nebo využít internetovou samoobsluhu Moje O2, a můžete z ciziny volat levně.

Posun termínu se netýká datových balíčků. Podrobné informace včetně redakčního komentáře najdete v původním článku.

Reklama