Piercing pro váš mobil. Tomu neuvěříte!

Reklama

Audiokonektor neslouží jen pro sluchátka. Připojit se do něj dají i další věci. Nevěříte? Podívejte se na výběr těch největších nesmyslů, kterými můžete „vylepšit“ svůj mobilní telefon.

Zatímco minulý týden jsme se děsili nad podobou některých obalů pro iPhone, dnes tu máme příslušenství, které mohou využít i majitelé jiných mobilních přístrojů. Zůstává ale stejná otázka, chcete něco takového na svém telefonu opravdu mít?

Hamburgery jsou po mobilních telefonech vaší druhou láskou? Nebo snad ještě větší? Tak to dejte všem pořádně najevo a jeden Big Mac si připojte do svého mobilu.

 

Koupíte zde

Cena 3,99 dolarů

Vlk v pohádce o červené Karkulce zdůvodnil, proč nosí tak velké brýle. Zkuste ale přijít na nějaký rozumný důvod, proč byste si je měli přidělat také na mobilní telefon!

Koupíte zde

Cena 4,99 dolarů

Růžová prasečí hlava je už silná káva i pro hodně drsné povahy. Nevěřím, že si něco takového dá někdo dobrovolně na svůj mobil!

Koupíte zde

Cena 4,99 dolarů

Je váš mobilní telefon ten nejlepší na světě, prostě král? Tak to si rozhodně zaslouží královskou korunu!

Koupíte zde

Cena 4,95 dolarů

Toto je asi jediná možnost propojení gramofonu a mobilního telefonu. Škoda, kdyby to byl minireproduktor, bylo by to podstatně vtipnější.

Koupíte zde

Cena 6 dolarů

Reklama