Podívejte se na nový web T-Mobilu

Reklama

V úterý spustí T-Mobile nový web, my vám již nyní přinášíme komentované ukázky budoucího vzhledu. Spuštění webu si vyžádá víkendovou odstávku systémů; případné problémy tak budete muset řešit na infolince, sociálních sítích nebo v prodejnách.

Své systémy začne T-Mobile odstavovat již dnes v 17.00, teoreticky až do úterý, kdy se naplno rozjede nová verze webu, mohou být systémy pro správu účtu částečně nebo zcela nedostupné. V zájmu operátora je samozřejmě to, aby byla doba odstávky co nejkratší; každý, kdo někdy podobný projekt spouštěl, ale dobře ví, že se kdykoli může něco pokazit. Proto ta čtyřdenní rezerva.

Nový web bude mít pochopitelně zcela nový design, ale také novou strukturu. Změn se dočká i samoobsluha pro nastavení služeb, kam přibude například Bleskový přehled – místo graficky znázorňující vaši aktuální útratu. Web si navíc budeme moci přizpůsobit vlastním potřebám a zobrazovat si jen ty informace, které považujeme za důležité.

Počkáme si tedy na úterý, prozatím vám nabízíme několik obrázků připravovaného webu i s komentáři tvůrců. Upozorňuji, že z důvodu čitelnosti jsou obrázky v o něco vyšším rozlišení, než jste na našem webu zvyklí.

Reklama