Realme GT Neo 2 v prodeji. Sáhnete po zelené?

Reklama

Dalším tipem pod stromeček může být nové Realme GT, které vsází na barevný design a hlavně vysoký výkon a výbavu, kterou cení mobilní pařani.

Realme GT Neo 2 byl právě představen, jde o další díl série GT, která právě symbolizuje vysoký výkon a pokročilé funkce. Cenově tak míří vzhůru, odměnou je kvalitní displej, fotoaparáty, rychlonabíjení a dostatek paměti. O vzhled novinky se postaralo Realme Design Studio, hladký a jemný povrch vznikl díky vrstvení. Novinka přichází ve třech barvách – černé, modré a zelené a také ve dvou paměťových variantách. V redakci jsme začali testovat modrou, která se vyznačuje matnějšími zády a decentními odlesky na světle.

Mobil se 6,62palcovým AMOLED displejem ukáže obraz s frekvencí až 120 Hz dostala Android 11 s novou nadstavbou Realme UI 3.0, pohon jistí Qualcomm Snapdragon 870 5G. Nechybí možnost spuštění herního módu GT pro ještě vyšší rychlost pro hraní her. Chlazení jistí nerezová parní komora uvnitř mobilu. Baterii s kapacitou 5000 mAh lze dobít z nuly na sto procent za 36 minut, díky 65 W SuperDart Charge nabíječce. Hráči ocení reproduktory stereo Dolby Atmos. Fotí se kombinací 64 + 8 + 2 Mpx, maximem je 4K video a 60 snímků za sekundu.

Za mobil futuristického designu dáte podle výbavy a barvy: 8 + 128 GB za 11 999 Kč a 12 + 256 GB za 13 499 Kč (např. Alza).

Reklama