Samsung vyhlásil nejlepší aplikace

Reklama

Samsung vyhlásil výsledky své vývojářské soutěže Smart App. Mezi autory nejlepších aplikací rozdělil 4,08 milionu amerických dolarů. Nejvíce vítězů pochází z Číny, těsně je následují vývojáři z Jižní Koreje. Podívejte se, inspirujte se, a příští rok můžete vyhrát třeba právě vy.

Samsung vyhlásil vítěze soutěže Samsung Smart App 2012, určenou pro vývojáře z celého světa. Programátoři měli vytvořit aplikaci, která by přinášela zcela nové zážitky uživatelům chytrých telefonů řad Galaxy Note a Galaxy Tab.

Soutěž měla dvě kategorie, „Samsung Apps Super Apps“ a „Best S Pen Apps“, a probíhala pět měsíců, od května do září. V kategorii „Bestí S Pen Apps“ vybral vítěze panel odborných porotců, zatímco v kategorii „Samsung Apps Super Apps“ o vítězích rozhodli sami spotřebitelé tím, kolik stažení daných aplikací uskutečnili. Ze všech navržených aplikací zaslaných ze 70 zemí, jich bylo oceněno osmdesát.

Hlavní cenu v kategorii „Best S Pen Apps“ vyhrála aplikace From Cheese vyvinutá italskou společností SpinVector. Tato aplikace využívá stylusu S Pen ve hře, jejímž principem je nalákat myš k sýru nakreslením cesty za vůní. Tato kreativní aplikace dostala mnoho pozitivních komentářů od porotců. V kategorii „Samsung Apps Super Apps“ vyhrálo 60 nejstahovanějších aplikací pro telefony z řad Galaxy Note a Galaxy Tab.

Belgie

Solitaire Gold – je aplikace s dobře známou karetní hrou Solitaire.

Tic Tac Toe Gold – Jedná se o herní aplikace typu piškvorky. Střídavě se soupeřem umisťujte „O“ a „X“ do 9 polí a vytvořte 3 řady, abyste vyhráli hru.

Hangman Gold – Hangman Gold je herní aplikace, kde hádáte slovo pomocí písmen a uhodnout ho musíte dříve, než zmizí oběšenec ze šibenice.

Čína

Gun and Blood – Gun and Blood je hra o likvidování teroristů. Strhující hudba, zvukové efekty, realistické scény, různé druhy zbraní a levelů vytvořené pro fascinující herní zážitky.

Defend the Earth – Defend the Earth je hra, kde sestřelujete unesená letadla na mobilním telefonu se zabudovaným mikročipem pro detekci unesených letadel za cílem ochránit Zemi.

Seven Stars 3D II – Seven Stars 3D II je hra, při které nakláníte telefon tak, aby se míček kutálel a objevil 7 hvězd skrytých v bludišti.

Bubble Shooter!! – Bubble Shooter!! je hra, kde praskáte bubliny o předměty na pozadí podvodního světa a zdoláváte různé, stále obtížnější úrovně.

Daniel 2 – Daniel 2 je dobrodružná hra s mnoha novými úrovněmi, ledovým světem a nepřáteli, silnějšími než kdy předtím, hledajícími Tonyho.

Jewel Chains – Nová hra s drahokamy, kde v každém levelu máte dosáhnout konkrétního cíle dodržováním speciálního pravidla.

Francie

TurboFly HD – TurboFly HD je herní aplikace, která nabízí 3D herní zážitky ze surrealistického ultra-rychlého závodu pouštěmi, ulicemi, nebem a zemí za doprovodu napínavé elektronické hudby.

Německo

Guns and Glory WW2 FREE – Guns and Glory WW2 FREE je herní aplikace, která testuje Vaši schopnost ubránit se nepříteli produkcí jednotek a zároveň rychlým a efektivním rozmístěním sil.

Mahjong Legends – Mahjong Legends je aplikace s klasickou hrou mahjong, která se dá hrát i v jednom. Můžete vyzkoušet 48 různých rozložení.

Pirate Raid – Pirátské přepadení je akční logická hra, kde vystřelujete mušli v určitém úhlu a určitou silou a snažíte se sebrat skryté věci. Hra dokáže pořádně zavařit mozek a pro úspěch budete potřebovat logiku a dovednosti, na rozdíl od Angry Birds.

Hongkong

Sketch! – Sketch! je aplikace na kreslení, ve které můžete pomocí S Pen opravit fotky a vytvořit úžasné obrázky.

Indie

JusWrite – JusWrite je aplikace, která Vám umožní psát poznámky a vytvářet plány pomocí S Pen bez nutnosti psaní klávesami.

Zooschool – Škola Zoo je aplikace, díky které se děti přirozeně naučí názvy zvířat a písmena jejich imitováním během psaní.

Photo Magic 3D Lite – Photo Magic 3D Lite je aplikační program, který v sobě spojuje funkce 3D photo maker, programu na úpravu obrázků, a Painter a vytváří tak magické 3D efekty, foto efekty, filtry a mnohé další efekty.

Talking-Calculator – Talking-Calculator používá hlasovou odezvu na čísla, která chce uživatel vypočítat. Aplikace zvládne i velmi dlouhá čísla.

Personal Diary – Osobní diář je jednoduchá aplikace na organizaci myšlenek, nápadů a denního plánu. Také fotky, obrázky a hudební soubory mohou být připojeny, aby se Vám Váš život lépe řídil.

Izrael

MyRealFont – MyRealFont je aplikace, která Vám umožní si pomocí S Pen vytvořit vlastní font a poslat email.

Itálie

From Cheese – From Cheese je herní aplikace, kde pomocí S pen kreslíte cestu vůně od sýra k sýru.

Piano Master Free – Piano Master Free je hudební aplikace umožňující uživateli správně zahrát melodii podle not. Můžete zahrát mistrovská díla od Beethovena, Chopina, Bacha, atd., a projít různě obtížná díla.

You Tube Downloader – YouTube Downloader je jednoduchá a užitečná aplikace, díky které může uživatel stahovat videa z YouTube na svoji SD kartu.

Socialbar – Praktická aplikace spojující nejznámější a nejoblíbenější sociální sítě, jako je Facebook, Twitter, Google+, a Pinterest a nabízí tak jednoduchý a rychlý přístup.

Talking Alarm Clock – Talking Alarm Clock je speciální aplikace, která Vás probudí použitím „vlastní hlášky“ řečené Vaším vlastním hlasem, nebo hlasem jiné osoby.

Makedonie

Crack Your Screen HD – Crack Your Screen HD – jednoduchá aplikace, se kterou si s přáteli jistě užijete. Vystřelte si z kamaráda tím, že jeho HD obrazovka bude vypadat jako rozbitá.

Nizozemí

TrackyTry GPS Navigation+ compass – Aplikace TrackyTry GPS Navigation+ Compass není jen obyčejným kompasem. Umožňuje totiž uživateli uložit si zajímavá místa a hledat informace online – jako například adresy, fotky, atd.

Filipíny

Sketch‘ Em – Kreslící aplikace, která uživateli pomůže cvičit načrtávání na různé úrovni a vytvářet tak fantastické obrázky.

Polsko

Maze! – Maze! je vzrušující napínavá hra, kterou můžete hrát pomocí S Pen. zdolávejte různé úrovně se stoupající obtížností. Zvyšte tak svou soustředěnost a odbourejte stres.

Crazy Electrician – Crazy Electrician je herní aplikace hraná pomocí S Pen, kde je Vaším úkolem na každé úrovni spojit kabely domácí elektroniky. Dejte si pozor, aby se Vám kabely nepropletly.

eTutor Vocabulary Trainer – eTutor Vocabulary Trainer je aplikace navržená, aby pomáhala zvýšit Vaši slovní zásobu a naučila Vás výslovnost rodilého mluvčího během hraní různých her se slovy. Například hledání slov umístěných v mřížce horizontálně nebo vertikálně, spojování slov, atd.

sGraph sGraph  – je mobilní nástroj pro tvorbu matematických grafů určený pro experty. Vytvořené grafy poté můžete sdílet s přáteli mnoha způsoby.

Don’t Touch the Penguin – Don’t Touch the Penguin je herní aplikace, která uživateli nabízí výjimečný herní zážitek, kdy se dotýkáte tučňáků za použití různých nástrojů jako například kladiva, vrtáku, televize, atd.

Little Sailor Sailing simulator – Simulátor je herní aplikace, díky které má uživatel pocit jako by se plavil na lodi. Uživatel může počítat rychlost větru pro nejlepší plavbu a naučit se navigační dovednosti na jachtě.

Magic Voices – Neobvyklá aplikace, která změní nahrávky na různé zvuky s jinými tóny. Magic Voices Vám umožní si změnit hlas na dětský, nešťastný, naštvaný, atd. a odeslat přátelům hlasovou zprávu, která je jistě překvapí a pořádně rozesměje.

Font manager – Font manager je aplikace, která uživateli umožní snadno a rychle změnit nebo upravit fonty za použití 15 různých fontů z aplikace.

Recordoid – Recordoid je aplikace, která nahrává zvuky a hlasy a přehrává je v retro stylu kazetového magnetofonu.

Portugalsko

CrazyMaze! Lite – CrazyMaze! Lite je nový typ herní aplikace s bludišti, obsahující 54 úrovní podle dovednosti kutálet míček.

Rumunsko

Free Music – Aplikace, díky níž si může uživatel zadarmo legálně stáhnout mnoho písní z internetových stránek.

Advanced Mosquito Hunter – Aplikace k předcházení komářímu štípnutí. Odpuzuje komáry vydáváním frekvence, která komáry udrží daleko od Vašeho domu.

Lil Painter HD – free paint & coloring book – Kreslení & omalovánky nabízí zajímavou zkušenost s kreslením i vybarvováním pro děti. Hlavní jsou ale, že jsou zde různé obrázky pro kluky a holky, což přidá na zábavě.

Rusko

Photo Deformer – Aplikace, která změní fotky přátel například na komická videa, která mohou být ke stažení, atd.

Mobile Doc Scanner (MDScan) Lite – Mobilní skener dokumentů (MDScan) je aplikace užívající unikátní automatické funkce pro zpracování MDScanu k vytvoření jasných, vysoce čitelných dokumentů z obrázků vyfocených kamerou v mobilním telefonu, jako je skenovaný dokument, vizitka, prezentace, atd.

Srbsko

Talking Elly Elephant Free – Aplikace Vám umožní mluvit s roztomilým, usměvavým slonem, který poslouchá Váš příběh a opakuje po Vás.

Singapure

World Mini Golf Challenge – World Mini-Golf Challenge je aplikace nabízející realistické, zajímavé golfové zkušenosti vykreslené 3D grafikou.

3Peaks Solitaire – 3-Peak Solitaire je herní aplikace solitaire podobná golfu a hrám s černými dírami.

Coloring Book HD – Coloring Book HD poskytuje zajímavé zkušenosti s vybarvováním dětem od 2 do 7 let a napomáhá vyvíjet jejich představivost a kreativitu.

Thajsko

Glow Hockey – Herní aplikace, která přináší realistické zážitky dynamické hokejové hry nového stylu v barevné zářící scéně.

Ukrajina

Handy Photo – Aplikace s novým konceptem úpravy fotografií, která uživateli umožní získat bystrost experta jednoduše jen několika poklepáními prstem.

PaintUp – PaintUp je aplikace, která uživateli umožní načrtnout podél linek a nakreslit fantastické obrázky za použití funkce autopaintu

USA

Infinite Painter – Kreslící aplikace, kde pomocí S Pen kreslíte přirozené umělecké obrazy. Aplikace nabízí mnoho nástrojů štětce, které se dají využít pro realistickou replikaci.

Russian Eggs – Herní aplikace, která přetvořila klasickou hru „Vejce“. Ruská vejce je jednoduchá hra, kterou budou milovat jak děti tak dospělí.

Vietnam

Magic Pen – Magic Pen je herní aplikace, která se dá hrát za použití pera k okamžitému vytvoření různých tvarů a hýbání s objekty pomocí navijáku. Pokud nakreslíte míč, tak se skutálí dolů a když nakreslíte auto, tak bude převážet předměty; čímž posouváte hranice kreativity.

Darts 3D – Darts 3D uživateli nabízí realistickou zkušenost z házení šipek.

HD Player Free – Jako HD přehrávač, který podporuje většinu formátů, je HD Player Free jedinou aplikací, která umožňuje automatickou konverzi video formátů a formátů souborů a ušetří Vám tak čas a místo na disku.

Multi Translator – Multi Translator je překladová aplikace, která podporuje Bing a Google nabízející nejvlivnější překladatelské služby. Aplikace podporuje přes 100 jazyků a poskytuje i hlasové služby.

Reklama