Soutěž o mobilní příslušenství Genius!

Reklama

Ve spolupráci s výrobcem Genius vám přinášíme soutěž o zajímavé produkty, které se vám budou hodit ve spojení s vaším telefonem i tabletem. Hrajte o záložní zdroj, reproduktory i dobíjecí myš!

Odpovězte na jednoduchou otázku do nedělní půlnoci 16. 3. 2014 a my po víkendu vylosujeme výherce. Nápovědu k soutěžní otázce najdete v recenzích produktů.

Otázka zní:

Je nám líto, ale požadovaný soubor byl smazán.

Ujistěte se, že máte správnou adresu URL a že vlastník soubor nesmazal.

Používejte Disk Google při své práci

Aplikace Disku Google usnadňují tvorbu, ukládání a sdílení dokumentů, tabulek a prezentací online a nabízejí mnoho dalších funkcí.

Další informace na drive.google.com/start/apps.

 

O co se hraje?

Záložní zdroj Genius ECO-u821

Energie není nikdy dost a tak trávíme čas u nabíječek 230 V a nemůžeme se s telefony pohnout z místa. Přenosný záložní akumulátor Genius má kapacitu 8 000 mAh a energie na rozdávání. Pro telefony i tablety! Recenzi si přečtěte zde.

Reproduktory Genius SP-I250G

Přenosné reproduktory Genius najdou uplatnění nejen u počítače, ale také u mobilů, tabletů a jiných přehrávačů. Kromě hlasitého projevu oceníte napájení na akumulátor a efektně blikající LED pásky po obvodu. Recenzi si přečtěte zde.

Myš Genius Energy Mouse

Optická bezdrátová myš Genius poskytuje záložní energii v akumulátoru s kapacitou 2 700 mAh. Z myši díky univerzálnímu USB výstupu snadno dobijete vaše telefony. Naše recenze je zde.

 

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá web Mobinfo.cz, společnost DK Media Net s.r.o.
  2. Soutěž se koná od 13. března 2014 00.00 do 16. března 2014 23.59.59.
  3. Účastníkem soutěže se může stát kdokoliv s bydlištěm v České republice, kdo zodpoví soutěžní otázku zveřejněnou na webových stránkách, vyplní kontaktní e-mailovou adresu a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vylosováni soutěžící, kteří získají uvedené ceny.
  5. Výherci budou kontaktováni na uvedených e-mailech, pokud do deseti pracovních dnů od kontaktování nedodají poštovní adresu pro zaslání výhry, výhra propadá a bude vylosován další soutěžící.
  6. Výhry budou zaslány do 2 týdnů od ukončení soutěže.
  7. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou, duplicitní e-mailové adresy budou vyřazeny.
  8. Zaškrtnutím souhlasu s pravidly soutěže dává soutěžící pořadateli právo zpracovávat jeho osobní údaje (e-mailovou adresu) výhradně pro potřeby soutěže a po dobu trvání soutěže a losování výherců. Poté budou veškeré zadané informace vymazány.
  9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Reklama