T-Mobile bojuje proti virtuálům: volání na předplacence za 1,50 Kč/min

Reklama

T-Mobile začne od dubna prodávat novou předplacenku Našim+, která jako odměnu za dobití nabídne snížení ceny za volání do vlastní sítě až na 1,50 Kč/min. Stejnou výhodu mohou získat majitelé všech aktuálně prodávaných Twist karet.

Levnější volání je totiž součástí programu Našim za dobití, v němž operátor odměňuje majitele předplacených karet za to, že si dobijí kredit. Stačí tedy poslat textovou zprávu ve tvaru NASIM SAZBA na číslo 4603 a můžete si novinku užívat taky. Pokud chcete přímo tarif Našim+, pošlete na stejné číslo zprávu CHCI NASIMPLUS.

V čem je nabídka tak úžasná, že by se na ni vyplatilo přejít? Standardní tarif má volání za 3,50 Kč/min do všech sítí ve všech časech a zprávu za 1,50 Kč. Jakmile dobijete libovolnou částkou, můžete najednou volat do sítě T-Mobile za 2,20 Kč/min po dobu jednoho měsíce. A když to dobití bude ve výši alespoň 300 Kč, máte na měsíc volání do sítě T-Mobile za 1,50 Kč/min.

T-Mobile Našim+

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Předplacená karta
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 0 Kč
Volné jednotky
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 3,50 Kč/min / 3,50 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 3,50 Kč/min / 3,50 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 3,50 Kč/min / 3,50 Kč/min
SMS, MMS 1,50 Kč
Doplňující informace Po dobití se sníží cena za volání do vlastní sítě na 2,20 Kč/min, pokud je dobito alespoň 300 Kč, sníží se cena na 1,50 Kč/min. Sleva platí jeden měsíc.

V souvislosti s tím T-Mobile postupně zruší některé starší balíčky nebo dokonce Twist tarify. Zákazníky, kterých se to týká, bude prý včas informovat, my zatím víme jen to, že od 31. května nebude například možné vybírat si odměny za dobití Volání zdarma mimo špičku, 1+1 SMS zdarma a Internet zdarma. Postupně budou také zrušeny tarify a zvýhodnění Rodina, protože s příchodem neomezených tarifů ztratily smysl.

Reklama