Známe ceny hodinek Samsung Galaxy Gear 2, Gear Fit a Gear 2 Neo

Reklama

Samsung začne v Česku prodávat svoje nové hodinky Gear 2 včetně variant Gear 2 Neo a Gear Fit. Na pultech obchodů se objeví 11. dubna, tedy za necelých 14 dní. Známe zaváděcí ceny a můžeme říct, že hodinky rozhodně nebudou pro každého.

Moje první digitální hodinky byly vietnamské, bleděmodré a stály pár korun. Od té doby došlo vpravdě k nějakému pokroku, to nemohu říci. Nejnovější výdobytek, chytré hodinky Samsung, které se propojují s mobilem a zobrazují třeba informace o hovorech, už tak levné nejsou.

Samsung Galaxy Gear 2

Pokračovatel původních hodinek Galaxy Gear se dočkal jistých designových úprav. Stále mají v pásku umístěn špiónský fotoaparát s rozlišením 2 Mpx, kromě toho jsou vybaveny třeba infračerveným portem pro ovládání nejrůznějších spotřebičů. Pokud nemůžete najít mobil, stačí přikázat hodinkám, aby váš telefon „prozvonily“. Pokud vám nevyhovuje standardně dodávaný černý pásek, můžete si pořídit hnědý, oranžový nebo šedý. Cena: 7 599 Kč.

Samsung_Galaxy_Gear_2

v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

Samsung Galaxy Gear 2 Neo

Pokud máte pocit, že byste špiónskou foto funkci nevyužili, můžete si koupit i variantu bez fotoaparátu. To se může hodit v některých zaměstnáních, kde je vnášení přístrojů schopných focení kvůli strachu z průmyslové špionáže zakázáno. Všechny ostatní funkce zůstaly zachovány. Pokud vám nevyhovuje standardně dodávaný černý pásek, můžete si pořídit hnědý, oranžový nebo šedý. Cena: 5 499 Kč.

Samsung_Galaxy_Gear_2_Neo_1Samsung_Galaxy_Gear_2_Neo_2

v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)