T-Mobile má tři neomezené balíčky pro Twist

Reklama

T-Mobile začal nabízet tři balíčky pro své předplacené karty Twist. Všechny mají týdenní platnost, automaticky se obnovují a obsahují určitou variaci na volné telefonování.

První balíček se jmenuje Twist neomezeně v síti 19-7, stojí týdně 39 Kč a zajistí bezplatné volání do sítě T-Mobile v nočních hodinách, tedy mezi devatenáctou večerní a sedmou ranní. Druhý balíček nese název Twist neomezeně v síti, stojí 69 Kč týdně a zajistí vám možnost volat zdarma na všechna čísla v síti T-Mobile po celý den. Nejvyšší balíček stojí 139 Kč týdně a pojmenován byl Twist neomezeně síť nesíť. Po jeho aktivaci budete moci volat do všech českých sítí po celý den zdarma.

Všechny balíčky mají týdenní platnost a po vypršení se automaticky obnoví, dokud je nedeaktivujete. Aktivace a deaktivace je možná v hlasové či internetové samoobsluze, nebo prostřednictvím SMS zaslané na číslo 4603 (heslo TWISTODSEDMI, TWISTVSITI, TWISTSITNESIT následovaný písmenem A pro aktivaci nebo D pro deaktivaci).

Komentář Mobinfo

Průměrná měsíční útrata majitelů předplacených karet se pohybuje pod sto korunami. Pokud někdo volá více, pořídí si nějaký tarif s paušálním programem. Je tedy otázka, pro koho jsou nové neomezené balíčky určeny. Podle našeho názoru mají několik drobných výhod.

Předně je to pouze týdenní závazek. Pokud se rozhodnete tarif zrušit (resp. změnit na nějaký minimální, nebo třeba aktivovat jiné balíčky), stačí vydržet do konce týdne. To je oproti paušálním programům s dvouletým úvazkem obří výhoda, i tarify tzv. bez úvazku mají „závazek“ měsíční.

Za druhé balíčky neobsahují data. To je velký rozdíl oproti klasickým paušálním tarifům, které už dnes bez datového balíčku prakticky neseženete. Měsíční neomezený tarif bez dat vás u Twistu vyjde na 4,5*139 = 625 Kč, paušální tarif S námi síť nesíť bez úvazku pak na 899 Kč (obsahuje 1,5 TB dat). Stále existují lidé, kteří data nepotřebují, a pro ně je to tak výborná alternativa.

Do třetice musíme vzít v úvahu snadnou proměnlivost balíčků. Víte dopředu, že teď týden budete po večerech volat potomkovi, který odjíždí na letní tábor? Zaplatíte si dva měsíce neomezeného volání, pak ho zrušíte. Našli jste si přítelkyni v jiném městě? Aktivujte si neomezené volání, až se s ní rozejdete, snadno se ho zbavíte. A tak dále. To s paušálním tarifem rozhodně nezvládnete.

 

Reklama