T-Mobile: Postm@na nahradí E-mail do SMS

Reklama

Pokud jste se rádi nechali upozorňovat na mobil o příchodu nového e-mailu, čekají vás od února změny. T-Mobile ukončuje provoz služby Postm@n, nahradí ji nový E-mail do SMS. Novinka nabízí v podstatě totéž, jen má lepší ochranu proti nevyžádané poště.

Služba E-mail do SMS dělá přesně to, co říká její název. V Můj T-Mobile si aktivujete mobilní e-mailovou adresu ve tvaru číslo@sms.t-mobile.cz (např. 603123456@sms.t-mobile.cz). Na tu vám pak mohou chodit zprávy, z nichž prvních 160 znaků přepošle operátor na vaše telefonní číslo formou SMS.

Nepřepošle ale každou zprávu, musíte nejprve do seznamu přidat povolené adresy. Těch může být klidně více, takže není problém nechat se informovat o příchozích e-mailech v několika schránkách. V každé z nich ale musíte nastavit, aby příchozí poštu přeposílala na váš nový mobilní e-mail. Ve službě E-mail do SMS můžete dále zapnout tzv. noční filtry, díky nimž vás upozornění na nové zprávy nebude otravovat v době, kdy se věnujete (jistě zaslouženému) odpočinku.

Reklama