T-Mobile ruší nebo zlevňuje pět nepříjemných poplatků

Reklama

S platností od poloviny února mění T-Mobile své ceníky. Jako blesk z čistého nebe přichází rušení několika poplatků, snížení řady dalších. Celkově se jedná o pozitivní změny, zrušení či zmírnění poplatků je ale ve všech případech více než logické, posuďte sami.

Pokud měníte telefon, nebo chcete ten stávající pro jistotu zálohovat, můžete ve všech značkových prodejnách (a u některých partnerů) požádat o zkopírování dat. Pro zákazníky T-Mobilu je tato služba nově zdarma, dosud byla placená.

Stejně tak máte možnost kdykoliv zdarma přejít z jednoho Twist tarifu na jiný. Při výběru se vám určitě bude hodit náš článek s přehledem předplacených karet.

Zdarma je nově i výměna SIM karty. Pokud potřebujete jiný typ SIM karty, či jste kartu ztratili, někdo vám ji ukradl (a nemáte k tomu příslušné lejstro od Policie), dostanete novou zdarma. Tato příjemná změna platí pro všechna kontaktní místa T-Mobile – Značkové/Partnerské prodejny, dealerské prodejny, Zákaznické centrum, Můj T-Mobile.

Když už vás postihne výše zmíněná nepříjemnost s krádeží SIM karty, možná vám u toho zloděj ukradl i mobil. T-Mobile vám nyní zdarma zablokuje hovory. No a jestli vás někdo obtěžuje neustálým prozváněním a voláním, můžete si ho nechat identifikovat za sníženou cenu 250 Kč.

Reklama