T-Mobile začal prodávat hodinky Apple Watch Series 7

Reklama

T-Mobile začal prodávat nový model chytrých hodinek Apple Watch Series 7. Sedmá generace přináší nové barvy, rychlejší nabíjení i pevnější a odolnější sklíčko.

Nové modely Apple Watch nabídnou o téměř 20 % větší plochu obrazovky než předchozí generace, přičemž samotný rámeček je menší o 40 %. Retina displej, který u nových modelů nabízí o 70 % vyšší jas, zůstává neustále zapnutý a uživatel tak nemusí zvedat zápěstí nebo aktivovat obrazovku, když chce zkontrolovat čas nebo notifikace. Hodinky se nabíjejí o 33 % rychleji než předchozí generace a nabídnou také pět nových barevných variant hliníkových modelů.

Sedmá generace vyniká především svou odolností vůči prasknutí, protože je nejpevnější ze všech dosud uvedených sérií. Odolnost vůči prachu splňuje normu IP6X a bezproblémové použití ve vodě či rekreační plavání umožňuje voděodolnost do hloubky 50 metrů.

T-Mobile umožňuje jako jediný operátor v ČR plné využití modelů Apple Watch Cellular i bez přítomnosti iPhonu. Díky službě Apple Watch Connection a zabudované elektronické eSIM v hodinkách mohou zákazníci volat ze svého telefonního čísla, aniž by museli být v blízkosti svého iPhonu. S nově aktivovanou službou tak lze z hodinek volat, zasílat a přijímat zprávy, používat hlasovou asistentku Siri, streamovat hudbu, využívat služby vyžadující mobilní připojení i řadu dalších funkcí.

Reklama