TCL Movetime Family Watch 2: hodinky pro děti, které plní sny rodičů

Reklama

Chytré dětské hodinky sledují polohu a tu lze sledovat v mobilech rodičů. Ti navíc mohou vychovávat děti na dálku zavoláním na hodinky nebo posíláním zpráv.

 

TCL Movetime Family Watch 2 mají podle specifikací pěkně našlápnuto k úspěchu. Nový model totiž podporuje 4G datové přenosy (stačí vložit nanoSIM), což se využije pro sledováním polohy v aplikaci v rodičovském mobilu. Děti se nemají šanci nikde schovat, a pokud ano, stačí jim na hodinky zavolat, nebo spojit videohovor. TCL podporuje aplikace pro iOS a Android, nechybí SOS funkce, kdy dítě stiskne vyhrazené tlačítko.

Hodinky mají 1,54palcový barevný displej, pro lokaci podporují GPS, AGPS, Glonass i Beidou, nechybí podpora Wi-Fi. Monitoring pohybu podporuje záznam historie polohy i nastavení bezpečné zóny s notifikacemi směrem k rodičům. Nepřekvapí voděodolnost IP65, baterie s kapacitou 850 mAh se nabíjí přes microUSB. V běžném provozu vydrží hodinky na jedno nabití až dva dny provozu, jejich opětovné nabití pomocí microUSB kabelu je otázkou 120 minut. Vybírat už můžete teď z modré a fialovorůžové varianty, hodinky stojí akceptovatelných 3 499 Kč (např. CZC.cz).

Reklama