Tři tipy na zajímavou Bada aplikaci

Reklama

Přemýšlíte, čím dalším byste si mohli vylepšit svůj smartphone s operačním systémem Bada? Vybrali jsme pro vás tři aplikace, které určitě dobře pobaví a zaujmou. Jedna se soustředí na obraz, druhá na zvuk a třetí procvičí vaši paměť.

Thermal Camera Live

Tato aplikace přidává zajímavý efekt k vašemu fotoaparátu. Scénu totiž překresluje, jako kdybyste ji sledovali termální kamerou. Z tmavšího chladného pozadí tak vystupují červeně zářící objekty, které vyzařují teplo. Jedná se samozřejmě o podfuk, aplikace žádným způsobem nenahrazuje termální kameru, snaží se pouze nasimulovat její přibližné fungování.

Ovládání je velmi jednoduché, v nastavení si pouze vybíráte použití automatického ostření a místo uložení snímku. K dispozici máte dva „tepelné“ efekty, fotit můžete i bez nich, k tomu už ale líp poslouží klasické prostředí fotoaparátu.

Odkaz na stažení

Cena: 25 Kč

Voice Transformer

Rozumíte-li anglicky, už asi tušíte, o čem by mohla být tato aplikace. A tušení vás nezklame. Voice Transformer dokáže přeměnit váš hlas a dodat k němu některý zajímavý efekt. Těch nabízí celkem sedm, nejvíce mě asi rozesmál vysoký hlas, vtipné je ale i opilé převyprávění, zrychlené povídání nebo třeba robot. Vše, co musíte udělat, abyste mohli tyto efekty využívat, je nahrát hlasový záznam. Aplikace je skutečně vtipná, škoda, že se nedá využívat i jako klasický záznamník. Kvalita nahraného zvuku totiž není úplně ideální a záznam si neuložíte. Hodilo by se také trochu rychlejší převádění. I přes tyto nedostatky vám ale zaručuji, že se při používání Voice Transformer určitě pobavíte.

Odkaz na stažení

Cena: 25 Kč

Dr. Big Neuron

Tahle jednoduchá hra dokáže pořádně prověřit vaši paměť. Stačí ji k tomu obrazovka, na které se objeví několik číslic. Ty si musíte zapamatovat, a když zmizí, tak je znovu správně poskládat. Pozor ale, hra vás donutí, abyste čísla nejenom správně umístili, musíte to také udělat ve správném pořadí, od nejmenšího k největšímu. Ve hře můžete udělat maximálně tři chyby, poté následuje Game Over.

Pochopitelně, obtížnost postupně narůstá, zatímco na začátku doplňujete jen tři čísla, která spolu nesousedí, v pozdějších fázích hry se musíte poprat klidně s trojnásobným množstvím číslic, která jsou si na navíc hodně blízko.

Jakmile vás přestane bavit základní hrací mód, můžete vyzkoušet obtížnější variantu. Princip hry se nemění, v první fázi se vám ale neukážou všechna čísla současně.

Hra započítává vaše nejlepší výsledky a zobrazuje vaše pořadí. Nijak se ale nedozvíte, kolik ztrácíte třeba na ty nejlepší. I tak se ale jedná o skutečně dobrou zábavu.

Odkaz na stažení

Cena: 50 Kč

Reklama