WhatsApp: komunikujte zdarma! [aplikace]

Reklama

Buďte neustále ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím praktické aplikace, která umožňuje komunikaci prostřednictvím datových sítí. Ušetříte nemalé peníze za SMS a MMS, instalujte napříč operačními systémy!

WhatsApp_WP_5WhatsApp_WP_4WhatsApp_WP_3WhatsApp_WP_2WhatsApp_WP_9WhatsApp_WP_8WhatsApp_WP_7WhatsApp_WP_6

Aplikace WhatsApp nabývá na popularitě díky možnosti bezplatné komunikace, pouze za využití vašeho internetového balíčku nebo dostupné Wi-Fi sítě. Aplikace je k instalaci pro Windows Phone, iOS, Android, BlackBerry, také pro Symbian Belle a S40 u Nokií. Ovládání je jednoduché, na SMS si ani nevzpomenete.

WhatsApp_Android_8WhatsApp_Android_7WhatsApp_Android_6WhatsApp_Android_5WhatsApp_Android_4WhatsApp_Android_3WhatsApp_Android_2WhatsApp_Android_1

Po instalaci aplikace se zobrazuje seznam kontaktů, kteří již WhatsApp instalovali. Po provedení první komunikace se chatování přehledně ukládá do konverzací podobně jako u SMS zpráv. Při psaní textu lze využít smajlíky, u Windows Phone funguje aktivní dlaždice s upozorněním na nové vzkazy. Při psaní není žádný limit počtu znaků.

WhatsApp_iOS_3WhatsApp_iOS_2WhatsApp_iOS_1

U každého kontaktu lze zobrazit další podrobnosti. Pro komunikaci lze posílat fotografie a další soubory, sdílet můžete kontakty.  Vývojáři aplikaci stále inovují přes aktualizace, v poslední době jich bylo několik, aplikace je stabilní, fungují push notifikace na displeji. V nastavení WhatsApp čeká pár položek k úpravě, jde o zjednodušené odeslání textu Enterem, nastavení vlastního vzkazu pro ostatní, změna vaší fotky apod. Aplikace určitě patří do seznamu nepostradatelných!

  • Operační systémy: Windows Phone, Android, iOS, BlackBerry, Symbian Belle, S40
  • Cena: zdarma; pro iOS za 0,89 Eur, pro WP rok zdarma, poté 0,99 dolaru ročně
  • Linky ke stažení: Windows Phone, Android, iOS, Symbian Belle, S40

Reklama