Zahrajte si na Windows Phone zadarmo

Reklama

Víkend je tu a tak se vám možná bude hodit tip na tři bezplatné hry pro operační systém Windows Phone. A rozhodně se nejedná o žádné ošizené tituly, zábavy s nimi užijete mnohem déle než jen na následující dva dny.

Line Birds

O této hře už jsme podrobněji psali zde. Princip je velmi jednoduchý, ťukáním na displej se snažíte udržet v letu ptáčka a současně se s ním vyhýbat nejrůznějším překážkám.

Odkaz na stažení

Jewel God

Jewel God se trochu podobná herní klasice Bejeweled, hned od počátku je ale podstatně dynamičtější. Musíte z plochy odstraňovat stejnobarevné kostky, které spolu jakýmkoliv způsobem sousedí. Je potřeba hrát hodně rychle, protože vám neustále ubíhá čas, který dobíjíte právě jen odstraňováním barevných bloků. Postupně se ve hře dostanete k různým bonusům, budete si moct přikoupit životy atd.

Odkaz na stažení

Solitaire

Co by to bylo za zařízení s operačním systémem od Microsoftu, kdyby na něm chyběl známý Solitaire. Hra nabízí klasické pravidla, skládáte na sebe na přeskáčku karty s odlišnými barvami a uvolňujete sloupce se zakrytými kartami. Hra umožňuje vrácení tahu, sleduje statistiku vaší úspěšnosti a nabízí pro jistotu i vysvětlení pravidel.

Odkaz na stažení

Reklama