Line Birds: leťte ptáčci moji kupředu (recenze hry)

Reklama

Jednoduché hry mají neskutečné kouzlo. Ať už vyžadujete skvělou hratelnost a zajímavou grafiku, budete s touto bezplatnou hrou spokojeni. Ptáci nemusejí být stále naštvaní, ale mohou se chtít jen tak proletět a to co nejdále. Pomůžete jim?

Line Birds je jednoznačně hra pro trpělivé. Vaším úkolem je provést svěřené ptáčky různými nástrahami a překážkami, které se před nimi objevují. Skvěle animovaná hra s příjemnou grafikou dokáže doslova uhranout svojí jednoduchostí. Na počátku hry začnete s jediným ptáčkem, s uletěnou vzdáleností (a získanými body) se zpřístupní další čtyři různých barev.

Pro zdárný let je potřeba doteky na pravé straně displeje ovládat mávání křídly a tak i mírný vzestup ptáčka. Pokud mávat přestanete, ptáček rychle klesá. Z mapy nelze vypadnout spodem nebo vyletět vrchem, je nutné se vyhýbat bariérám a také nahodile letícím letadlům nebo vystřeleným raketám. Jelikož nemáte víc než jediný život, každý náraz do něčeho hru ukončuje a jste znovu na startu. S uletěnou vzdáleností se hra zrychluje a tak se konec hry neúprosně blíží.

Během letu můžete spořádat zrníčka krmení, po třech ťuknutím do levé části displeje využijete speciální schopnost ptáčka. Hru si mohou zkušení pařani užít na střední a těžkou obtížnost, to už je však tempo závratné a konec ještě rychlejší. Hra ukáže i žebříček hráčů z celého světa, moji současnou 4 324. pozici musím určitě vylepšit.

Cena: zdarma

Operační systém: Windows Phone 7.5 a vyšší

Odkaz ke stažení

Reklama