Alcatel A5 LED: podlehnete blikání? [preview]

Reklama

Mami, chci mít blikající telefon, koupíš? Tak třeba na tento dotaz už můžete jednoduše odpovědět, objednejte Alcatel A5 LED. Cílová skupina je jednoznačná – teenageři!

Alcatel A5 LED představuje dostupný Android s 5,2palcovým displejem, jehož hlavním prvkem výbavy je právě zadní kryt plný barevných LED. Pokud by se blikání LED omrzelo a nestačilo je jen vypnout, můžete kryt vyměnit za standardní (je dodáván v krabičce).

Alcatel A5 LED

Rozměry: 146 × 72 × 10 mm, ? g
Displej: 5.2″, 720 × 1280 bodů, 16 mil. barev, IPS LCD
Procesor, systém: 8 jader, 1300 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 3000 MB, 32000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 13 Mpx, video: 720p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Alcatel A5 LED v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Alcatel je kompletně plastový, v ruce přiměřeně těžký, tloušťka s blikacím krytem je už 10 mm. Nechybí mu nic podstatného, nad displejem je bílá informační LED, pod displejem potěší podsvětlená tlačítka pro systém Android (nejsou součástí displeje). Na displeji s HD rozlišením je nalepena ochranná folie, bohužel snadno chytá otisky.

Alcatel A5 LED – video

Zadní kryt je vyloženě „vanička“, do níž mobil zapadne, vše drží na svém místě spolehlivě. Záda mobilu jsou příjemně matná s drobnými důlky, ve výřezu nechybí oko fotoaparátu. Focení není silnou stránkou telefonu, snímač má potíže s vyvážením bílé a přepaly světlých míst. Fotoaparát má potíže s protisvětlem, fotky jsou pak výrazně tmavé a nejasné. Video pak může být jakoby zamlžené a neostré. Další podrobnosti a detaily možností blikání krytu najdete v připravované recenzi v následujích dnech.

Alcatel A5 LED – fotogalerie

Reklama