APMS má staronového prezidenta

Reklama

Asociace provozovatelů mobilních sítí má nového prezidenta, kterého zvolila poté, co původní odstoupil. Své pozice se ujme 1. června.

Prezident Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS) Pavel Vlček oznámil rezignaci s účinností k 31. květnu 2021. Novým prezidentem bude od 1. června 2021 Jiří Grund. Představenstvo Asociace zvolilo do funkce prezidenta APMS s účinností od 1. června 2021 Jiřího Grunda, který v Asociaci působí od roku 2017 v roli výkonného ředitele.

Jiří Grund (43) reprezentuje Asociaci od roku 2017. V tomto roce byl rovněž nominován do rady České Televize, kde se dostal se užšího výběru kandidátů. V důsledku svého rozšiřujícího se závazku vůči APMS ze své kandidatury odstoupil. Své dlouholeté zkušenosti z oboru ICT uplatnil i ve státní správě, kde 2 roky působil na Ministerstvu obrany. Nejprve v roli ředitele odboru komunikace a poté jako poradce ministra pro IT. Před tím několik let řídil marketing a vnější vztahy ve společnosti Microsoft či Českých radiokomunikací. Ve svém volném čase se věnuje zejména rodině a sportu. Nejoblíbenější je vrakové potápění, horská cyklistika a lyžování.

Reklama