Apple Keynote již dnes večer

Reklama

Již za pár hodin začne vývojářská konference WWDC 2012, na které Apple chystá oznámit několik novinek. Jisté je představení nové verze iOS, hodně velkým překvapením by bylo oznámení nového iPhonu.

Od 19:00 našeho času začíná vývojářská konference WWDC 2012 a fanoušci Apple už jsou hodně nedočkaví. Výrobce jako obvykle vše tají do poslední chvíle, vzhledem k zaměření konference je ale jisté, že se dočkáme uvedení nové verze iOS. Co můžeme očekávat? Předpokládá se výraznější integrace Facebooku do systému, zlepšení funkce notifikačního centra nebo další vylepšení Siri.

Hodně jsme napnutí ohledně nových map, které se od Applu očekávají. Dojde na jejich představení už dnes? Budou součástí nové verze iOS? Zatím můžeme jen spekulovat, už dnes večer ale získáme jistotu.

Nová verze systému by samozřejmě nejlépe vypadala na nových iPhonech a iPadech. Ani tady není nic jisté, pravděpodobnější je varianta, že se těchto hardwarových novinek ještě nedočkáme a tak budeme i nadále jen spekulovat o větším displeji, změně konektoru a dalších úpravách.

Každopádně dnes večer nezapomeňte navštívit naše stránky, budeme pro vás konečně mít potvrzená fakta.

Reklama