Flow Free: geniální barevné čáry [hra]

Reklama

Není to tak dávno, co jsme psali o návykové logické hře One Touch Drawing. Flow Free se s ní bez problémů může poměřovat. Navíc má mnohem lépe nastavenou obtížnost a celkově je uživatelsky příjemnější. Skvělá hratelnost samozřejmě zůstává.

Ani Flow Free není nijak těžká na pochopení. Máte před sebou čtvercovou plochu a v ní umístěné barevné tečky. Vašim úkolem je pospojovat všechny tečky stejné barvy mezi sebou. Současně nesmí zůstat žádné místo, kudy by žádná čára nevedla. Opět tedy vesele čmáráte prstem po displeji, Flow Free naplno využívá potenciál dotykových displejů.

Čím vás tato hra nadchne, je množství levelů, které můžete hrát a perfektní odstupňování obtížnost. Hrací čtverce začínají na ploše 5 × 5, maximální velikost je 9 × 9 a zde už je obtížnost skutečně vysoká. Hra nabízí šedesát levelů pro každou velikost a k tomu navíc dalších 150 levelů speciálně pro velikost 8 × 8. Nemusíte to ani počítat, abyste viděli, že levelů je skutečně hodně. Až je všechny dohrajete, můžete za peníze dokoupit další, platí se i speciální nápověda, první tři rady jsou ale zdarma.

Za dohrání levelů tentokrát nedostáváte žádné hvězdičky, v průběhu hraní ale vidíte, kolika pohyby nejméně se dá ten který level vyřešit. Pokud si s ním nevíte rady vůbec, není nic snadnějšího než přeskočit na další v pořadí. Flow Free vás nenutí vše odehrát, abyste postoupili dále. Nenáročnému hraní napomáhá i to, že už hotové čáry můžete zase umazávat.

Tahle hra je zkrátka hodně pohodová, díky odstupňované obtížnosti se u ní zabaví opravdu všichni. Určitě vyzkoušejte!

Odkaz na stažení: Android, iOS

Cena: freeware

Reklama