Grabatron: dejte lidem nakládačku! (hra)

Reklama

V poslední době jsou stále oblíbenější hry, kde lidstvo funguje jako hračka po vaše pobavení a vy máte za úkol jej co nejefektivněji zničit. V Grabatronu to vezmete pěkně od podlahy a budete lidičky ničit jednoho po druhém. A rozhodně vás to pobaví!

Na úvod to nejpodstatnější. Grabatron je momentálně kompletně zdarma, takže neváhejte a stahujte. Smazat hru můžete vždycky, ale věřte nám, hned tak to neuděláte.

Místo obrany před mimozemskou invazí tentokrát stanete naopak v čele útoku. K dispozici máte jednu vesmírnou loď, ze které vyjíždí výsuvný hák, a na zemi pod vámi spousta lidí, které musíte zlikvidovat. Někteří jen ječí a utíkají, někteří si ale po vás dovolují i střílet! A jak bude hra pokračovat, obránci budou stále tvrdší. Už žádní farmáři se vzduchovkami (nebo co to mají), ale třeba i vojsko, které proti vám vytáhne tank.

Za likvidaci pozemšťanů získáváte bonusy obnovující zdraví, ale také velmi důležité krystaly, které se dají po dokončení mise uplatnit pro vylepšení vaší mimozemské lodi, nebo rovnou pro nákup lepší. Grabatron také uplatňuje princip, kdy si krystaly můžete dokoupit za skutečné peníze.

A co je na hře tak zábavné? Právě ta likvidace pozemské rasy. Autoři vám dávají skutečně bohaté možnosti, co nebohým pozemšťanům provést. Můžete ji chytit do háku a vtáhnout do lodi, nebo s nimi jen vzlétnout vysoko nad zem a pustit. Kromě chytání lidí, ale také můžete hákem utáhnout třeba auto a to hodit do skupiny lidí, nebo jej na háku rozhoupat a praštit s ním o dům. Možností je opravdu spoustu a celé ovládání přitom zůstává jednoduché. Nakláněním ovládáte pohyb plavidla, jedním klepnutím z lodi vysunete hák. Ten automaticky chytí objekt, nad kterým se pohybujete.

Hra vypadá dobře také graficky. Jediným nedostatkem je tak snad jen podivný způsob ukončování misí a také oznamování úkolů, které musíte plnit. Zábavy si ale s Grabatronem užijete opravdu dost, takže vzhůru do boje.

Operační systém: iOS 4.1 a vyšší, Android 1.6 a vyšší

Odkaz na stažení: Android, iOS

Cena: freeware

Reklama