Huawei Mate 9: mobil bez připomínek [preview]

Reklama

Nový Mate 9 přichází s dotaženým designem, kovovou konstrukcí, svižným hardwarem a povedeným fotoaparátem. První dojmy z používání jsou velmi dobré!

Huawei Mate 9

Rozměry: 157 × 79 × 8 mm, 190 g
Displej: 5,9″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, IPS LCD
Procesor, systém: 2400 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 4000 MB, 64000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 20 Mpx, video: 4K autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Huawei Mate 9 Dual SIM v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Huawei Mate 9 se pyšní bezmála 6palcovým displejem zasazeným v kovovém těle. Konstrukce telefonu není bohužel vybavena odolností proti vodě a prachu a tak je nutné na mobil dávat pozor. Mate 9 padne do ruky s většími dlaněmi, majitelé delších prstů jej mohou ovládat jednoruč. Komfortní velikost displeje s jemným fullHd rozlišením a výborným jasem, to jsou samé výhody pro pohodlné používání.

Takový telefon jen tak nedáte z ruky. Vše plyne skvěle rychle, odezva je blesková, nikde žádný zádrhel nebo snad přehřívání. První používání ukazuje na velmi dobrou výdrž, za jeden den ubyde při běžném použití polovina kapacity baterie. Mobil potěší skvělým zvukem a citlivým mikrofonem, chválím kvalitu hudebního výstupu. Velmi dobrý fotoaparát s 20 Mpx nabízí různé režimy pro focení (malování světlem, slow motion videa apod.), i na klasickou automatiku budete s výstupem spokojeni. Tradiční recenzi připravíme v následujících dnech.

Fotogalerie z Mate 9

Video z Mate 9 – 1080p – 60 sn./s.

Video z Mate 9 – 1080p slow motion

Video z Mate 9 – 1080p slow motion

Reklama