Když si stroje povídají: O2 nabízí tarify Machine

Reklama

V dnešní technické době je trendem mít vždy a vše pod kontrolou. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří mají rádi kontrolu nad vším co se kolem děje, tak právě pro vás jsou nové tarify Machine od O2.

Díky Machine tarifům můžete kontrolovat váš dům, topení, zahradu a dokonce i psa. Díky nastavení alarmu dostanete SMS vždy, když je nesprávně zadán vstupní kód nebo kdokoliv neoprávněně vstoupí na váš pozemek, který můžete pomocí Machine tarifu i zavlažovat. Stejně tak vám mobilní telefon může při příjezdu z práce otevřít bránu nebo si s jeho pomocí nastavíte požadovanou teplotu v bytě, pokud simkou vybavíte vaší klimatizaci.

Je váš pes cestovatelský typ? V tom případě mu pořiďte simku s GPS lokátorem a váš mobilní telefon s Machine tarifem vám dá vědět, když se zatoulá mimo vyznačené území, nebo pokud už utekl, zjistíte, kde se právě nachází.

O2 tyto tarify nabízí ve čtyřech různých variantách, které se liší tím, co vše chcete skrz svůj mobilní telefon ovládat a kolik dat je k tomu potřeba: Machine (bez dat), Machine 1 MB, Machine 5 MB nebo Machine 10 MB. Jednorázový poplatek za aktivaci SIM je 99 Kč.

Tarif Data Cena
Machine (bez dat) 0 MB 20 Kč
Machine 1 MB 1 MB 46 Kč
Machine 5 MB 5 MB 60 Kč
Machine 10 MB 10 MB 71 Kč

Reklama