Lama zlevňuje volání na infolinku

Reklama

Virtuální operátor Lama Mobile snižuje cenu za volání na infolinku. Ta i přesto zůstává zpoplatněna, takže pokud nemáte nějaké složité problémy, obraťte se na operátora raději jinými, bezplatnými kanály.

Infolinka směřující na živého operátora je na SIM kartách Lama mobile skryta pod číslem *11. Volání na ni bylo zlevněno na 1,50 Kč/min. Ovšem pozor, volání na linku 848 11 22 11, která směřuje tamtéž, stojí i nadále 6,90 Kč/min. Tato linka je totiž dostupná pro všechny, nejen pro zákazníky Lama mobile, a operátor chce samozřejmě zabránit jejímu zneužívání.

K dispozici je celá řada bezplatných kanálů podpory. Zákazníci mají stále možnost získat podporu také prostřednictvím adresy info@lamamobile.cz, kontaktního formuláře dostupného na stránkách www.lamamobile.cz/kontakt nebo facebookové aplikace bit.ly/LAMAporadna. Služby LAMA mobile si můžou zákazníci objednávat také on-line na adrese www.lamamobile.cz/tarify-a-ceny/. Pokud kupující upřednostňují osobní kontakt, mohou se obrátit na prodejce v jedné z partnerských prodejen operátora. Nejbližší prodejnu si může zákazník vyhledat na přehledné mapě prodejen.

Reklama