Nejlepší telefony HTC

Reklama

Jste věrní jedné mobilní značce? V tom případě se vám bude líbit výběr telefonů, který jsme pro vás vymysleli. Nejdůležitějším kritériem bude příslušnost ke správnému výrobci, až na druhém místě zohledníme také cenu. Vybereme nejlepší mobil za čtyři tisíce, osm tisíc a bez cenového omezení. Pokračujeme s HTC.

HTC Wildfire S

HTC nemá v kategorii levných telefonů zase tolik zástupců a tak byl výběr nejzajímavějšího mobilu do 4 000 Kč docela jednoduchý. Wildfire S je rozhodně lepší volbou než starší Wildfire, nabízí také lepší fotoaparát než podobný model jménem Explorer. Na dobrou kvalitu snímků z 5Mpx snímače mimochodem poukazuje nezvyklé množství uživatelů. Kromě přijatelné ceny a rozměrů se jedná celkem o obyčejný mobil, s dnes už horšími hardwarovými parametry. Operační paměť 512 MB je ještě ucházející, ale 600 MHz procesor už dnes prostě nestačí a uživatelé si na rychlost mobilu často stěžují (i když jej kupodivu nabídne i novinka Desire C). Telefon má spíše menší displej s úhlopříčkou 3,2“ a rozlišením 480 × 320 bodů.

HTC Wildfire S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

HTC Evo 3D

Tento mobil jsme prostě vynechat nemohli a záleželo jen na tom, do které cenové skupiny spadne. Stále se jedná o jeden z nejvýhodnějších telefonů v poměru cena/výkon. Obzvláště uživatelé, kteří touží po silnějších funkcích a výkonu, musí být s tímto dvoujádrovým mobilem spokojeni. K tomu si navíc přidejte stále hodně unikátní 3D technologii a máte před sebou opravdu hodně zajímavý mobil. Trápit vás budou pravděpodobně jen nadprůměrné rozměry a hmotnost. Stále se ovšem jedná o jeden z nejlevnějších mobilů s 1GB RAM a určitě nejlevnější 3D telefon.

Přečtěte si srovnání s podobným LG Optimus 3D.

HTC EVO 3D lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

HTC One X

Žádný jiný telefon v této kategorii skončit nemohl. One X představuje mobilní budoucnost, ve které se jen velmi špatně hledají slabá místa ve výbavě. Někomu by se snad nemuselo líbit „jen“ 32 GB interní paměti bez podpory karet nebo nutnost používat microSIM. Telefon ale veškeré připomínky umlčí čtyřjádrovým procesorem, obřím 4,7“ IPS displejem, podporou HD videa či 8Mpx fotoaparátem. Samozřejmostí je poslední verze operačního systému Android, podpora HDMI či NFC. Za zmínku určitě stojí i velmi přijatelné rozměry s tloušťkou pouhých 8,9 mm a hmotností 130 g. Od nákupu by tak prozatím mohla odrazovat jen vyšší cena.

HTC One X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama