O2 pustí na Vánoce televizi ze řetězu

Reklama

O2 pokračuje v nadělování vánočních dárků. Uživatelé O2 TV získávají na 14 dní rozšířenou nabídku programů. U jednoho tarifu je navíc možno sledovat televizi na libovolném počtu zařízení.

Od pondělí 20. prosince do pondělí 3. ledna přináší O2 zákazníkům své televize několik vánočních bonusů. Majitelé O2 TV Modrá, Bronzová nebo Stříbrná se mohou těšit na rozšíření své programové nabídky o téměř všechny dostupné kanály s výjimkou HBO a Cinemax.

Majitelé O2 TV Zlatá, kteří mají již nyní k dispozici úplně všechny televizní stanice, získají na období vánočních svátků speciální dárek. „Od 20. prosince do 3.ledna mohou O2 TV sledovat souběžně na libovolném počtu zařízení.

Všem zákazníkům O2 TV operátor také natrvalo navýší rozlišení u 10 oblíbených televizních stanic z původního SD či 720p na FullHD, tedy 1080p. Novinky se dočkají diváci kanálů Filmbox Premium, Filmbox Extra, National Geographic, Nat Geo Wild, Paramount Network, JOJ Family, Televize Seznam, Epic Drama, CS Film, CS History, Discovery ID, Fightbox, DTX, HGTV, Dorcel TV a Playboy.

Od 20. prosince přichází O2 TV s dlouho očekávanou funkcí Rodičovský zámek pro web www.o2tv.cz . Po zadání pětimístného rodičovského PINu tak budou uživatelům na webovém rozhraní televize nově dostupné také kanály pro dospělé.

Reklama