OLO: geniální zábava pro více hráčů (hra)

Reklama

Potvrzuje se to stále dokola. Pro zajímavou hru na mobilní telefony stačí dobrý nápad a pozornost uživatelů je zaručena. Tak jako u OLO, zajímavém mixu curlingu a air hockey. Budete potřebovat strategii, šikovnost i štěstí. A alespoň jednoho protihráče.

Znáte curling? Musíte dostat svůj kamen po ledě do vymezeného prostoru a současně z něj vytlačit soupeřovi kameny. OLO na to jde podobně. K dispozici máte několik kamenů (ok, jsou to jen tečky), ovšem různých velikostí a hmotností a musíte je dostat na svou polovinu obrazovky. Nebo klidně i na soupeřovu. Cílem je ale mít na konci na své polovině co nejvíce svých kamenů. Jestli je tam dostanete přímou cestou, nebo odrazem od soupeře, záleží jen na vás. Důležité je pouze nedostat se k bílým okrajům obrazovky, kde o své kameny automaticky přijdete.

Na konci hry se sečte počet vašich kamenů na vaší půlce, to stejné u soupeře. Kdo jich má více, vyhrál. Hrát proti sobě mohou dva nebo čtyři hráči, vyzkoušet se dá také jednoduchý multiplayer.

I přes jednoduchou myšlenku vás u hry udrží její obrovská hratelnost. Musíte hrát přesně, současně ale i takticky. Někdy se vyplatí hrát agresivně a vyřazovat soupeřovi kameny, jindy správným rozestavením docílíte toho, že vám je už soupeř nevyrazí. Cest k vítězství je mnoho a zábava s touhle jednoduchou hrou jen tak neskončí.

Odkaz na stažení: Android, iOS

Reklama