To nejlepší od každého výrobce

Reklama

Poslední dny nás výrobci zaplavují jedním zajímavým telefonem za druhým. Má to ale drobnou chybu, většina těchto smartphonů bude na trhu až za pár měsíců. Kdo nechce čekat, vybere si špičkový mobil hned. Výrobci nám dávají následující možnosti.

Apple iPhone 4S

Ikonický mobil, který má celou řadu napodobovatelů (evidentních i méně zřetelných). Za většinu úspěchu může vyladěný operační systém a perfektní design. iPhone 4S ale nepostrádá ani mimořádně jemný displej se skvělými pozorovacími úhly. Už od verze 3GS je ale Apple kritizovaný, že úhlopříčka 3,5“ není nic extra. Vždyť podobnou velikost mají i telefony doslova za pár tisícovek. Jinak ale nákupem iPhonu chybu neuděláte a jak vyplývá z cen, rozdíl mezi nejdražší a nejlevnější verzí může být bez potíží desetitisícový. Model 4S se chlubí i skvělými multimediálními vlastnostmi a má dvoujádrový procesor. Tím hlavním je ale stejně obchod s aplikacemi, který dokáže vyřešit většinu problémů, které byste s telefonem mohli mít. Už příští týden se dočkáme nové verze, těšte se.

Apple iPhone 4S 64GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy S III

Klíčový model Samsungu pro letošní rok nabízí ohromný hardwarový výkon, obrovský displej a řadu povedených vylepšení pro operační systém Android. Problém byste mohli mít především s jeho velikostí a prozatím také velmi vysokou cenou. Když ale žádáte to nejvybavenější, musíte si prostě připlatit. Stejně jako iPhone seženete i tento telefon ve více verzích paměti, maximum je 64 GB. Oproti konkurentům má navíc Samsung výhodu, že ještě podporuje paměťové karty. Do žádného jiného telefonu tak nedostanete více dat! V obchodech se snad objeví co nejdříve, zatím vezměte zavděk alespoň 32 GB, právě tato verze je nejvybavenější. Více se dozvíte v recenzi.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

HTC One X

HTC One X představuje mobilní budoucnost, ve které se jen velmi špatně hledají slabá místa ve výbavě. Někomu by se snad nemuselo líbit „jen“ 32 GB interní paměti bez podpory karet nebo nutnost používat microSIM. Veškeré další připomínky HTC umlčí čtyřjádrovým procesorem, obřím 4,7“ IPS displejem, podporou HD videa či 8Mpx fotoaparátem. Samozřejmostí je poslední verze operačního systému Android, podpora HDMI či NFC. Za zmínku určitě stojí i velmi přijatelné rozměry s tloušťkou pouhých 8,9 mm a hmotností 130 g. Od nákupu by tak prozatím mohla odrazovat jen vyšší cena. Recenzi najdete zde.

HTC One X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia Lumia 900

Nokia Lumia 900 je svým designem podobná původní osmistovce, oproti ní je ale o něco větší. Především díky displeji s úhlopříčkou 4,3“ a rozlišením 800 × 480 bodů. Operační systém Windows Phone 7.5 nedovoluje paměťové karty, mobil ale má 16 GB interní paměti. 1,4GHz procesor naprosto stačí na mimořádně rychlý chod systému, telefon nabízí také bezplatnou navigaci od Nokie a spoustu aplikací v obchodě Marketplace. K tomu si přidejte 8Mpx fotoaparát nebo HD video a máte před sebou rychlý, stylový a výborně vybavený smartphone. Přečtěte si naši recenzi.

Nokia Lumia 900 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Xperia Ion

Xperia Ion je relativně hodně nový mobil, který se teprve dostává do prodeje. Představuje absolutní špičku mezi všemi Xperiemi a zajímavou alternativu pro mediální známější konkurenci od HTC a Samsungu. Proti nim nabízí Sony mobil s tloušťkou 11 mm a displejem 4,55 palce, který má HD rozlišení. Mobil má“pouze“ dvoujádrový procesor, kapacita interní paměti se zastavila na 13 GB. Ion se ale nemusí spoléhat pouze na ni, nabízí i karty. Špičkově vypadá multimediální výbava s 12Mpx fotoaparátem a fullHD videem.

Sony Xperia Ion lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama