PF 2013

Reklama

Do nového roku vám přejeme všechno nejlepší, mobilní i nemobilní. Děkujeme za přízeň a těšíme se, že se nad recenzemi telefonů a informacemi o službách operátorů budeme setkávat i v příštích dvanácti měsících!

Ilustrák_01

Přesně před rokem, 1. ledna 2012, byl spuštěn nový web o mobilních telefonech, programech a službách operátorů, Mobinfo.cz. Hned o půlnoci jste si mohli přečíst článek Spouštíme nový web o mobilech, aplikacích a operátorech. Jelikož jsme start webu chystali celý prosinec, měli jsme plný šuplík článků a mohli jsme odstartovat ve svižném tempu.

Celkem u nás za tu dobu vyšlo téměř 1 600 článků, které si přečetlo takřka půl milionu návštěvníků. Dohromady jste si zobrazili dva a půl milionu článků. Ani v tomto roce nehodláme polevit, takže až se zbavíte novoroční kocoviny, podívejte se, co nového se ve světě mobilů událo.

Vážení čtenáři, vážené čtenářky, děkujeme vám za přízeň v prvních dvanácti měsících našeho provozu a přejeme vám, aby i v těch dvanácti měsících následujících potkávaly vás i nás samé dobré, milé a zábavné věci.

Reklama