Rock for People s T-Mobilem a 15% slevou

Reklama

T-Mobile nabízí svým zákazníkům 15% slevu na hudební festival Rock for People. Pro všechny pak připraví T-Mobile Zone s koutkem pro dobíjení mobilů, herními konzolami Xbox nebo internetovou kavárnou. Své cennosti si můžete uložit ve Festival Lockers.

T-Mobile je partnerem Rock for People již pátým rokem, přičemž samotný festival se letos 3.-6. července koná v Hradci Králové již po osmnácté. Díky partnerství může svým zákazníkům nabízet řadu zajímavých výhod a slev.

Tou první je samozřejmě 15% sleva na lístky, které si můžete pořídit přímo na adrese t-music.cz/rfp2012. Po zaplacení kartou nebo m-platbou vám na mobil a do e-mailu dorazí QR kód, kterým se prokážete u vstupu na festival. Pokud to stihnete do 2. července 8.00, získáte jako zákazníci T-Mobilu 15% slevu a místo 1 600 Kč zaplatíte jen 1 360 Kč.

Přímo na festivalu je pak k dispozici dvoupatrová T-Mobile Zone. V přízemí naleznou návštěvníci Game Zone s konzolemi Xbox 360 + Kinect. Nechybí velmi oblíbená dobíjecí stanice pro mobily, která se oproti loňsku zase o něco rozšířila.

Horní patro pak bude vyhrazeno spíše pro relax. Úplnou novinkou je speciální internetová kavárna, která nabídne objednávku prostřednictvím tabletu, a zákazníci T-Mobile v ní budou moci svůj nákup uhradit m-platbou přímo z mobilu. Samozřejmě nechybí notebooky s přístupem na internet a wi-fi zdarma. Připravena je rovněž zábavná 3G hra věnovaná mobilnímu internetu, na jejíž účastníky čekají zajímavé ceny. A kdo by se rád protáhl, k dispozici budou koloběžky na projížďku areálem.

Také letos T-Mobile nezapomněl na úschovnu cenností Festival Lockers. Návštěvníci ji najdou před vstupem do areálu. Pro zákazníky T-Mobile je zdarma, ostatní zaplatí symbolických 50 korun.

Reklama