Samsung M21: má víc energie než majitel?

Reklama

Výdrž telefonu je u telefonu jeden s nejpodstatnějších parametrů. Koho baví dobíjet denně, ten nový Samsung může přehlédnout. Pokud chcete mít pár dní od nabíjení klid, zbystřete.

Samsung M21 je telefon s  hmotností 188 g, který má černou konstrukci s větším 6,4palcovým Super AMOLED displejem. Za doporučenou cenu 6 399 Kč bude od půlky dubna k zakoupení na eshopu Samsungu, v Alze, Datartu, MP a Electroworldu. Telefon není po stránce designu přeborník, dostal decentní zaoblené tělo, které ovšem potěší obří 6 000mAh baterii s podporou 15W rychlého nabíjení.

Telefon dostal Android 10, který požene 8jádrový procesor a 4GB RAM, pro data je připraveno 64 GB s podporou microSD karty. Přeborník ve výdrží má udělat dojem také 3násobným fotoaparátem s 20Mpx hlavním snímačem, 8Mpx širokoúhlým a třetím pro hloubku scény.

„Model Galaxy M21 je přirozeným následníkem předchozího modelu, který jsme vylepšili v každém směru – zvětšili jsme displej, vylepšili fotoaparáty, zvýšili výkon a kapacitu baterie. A to vše za rozumnou cenu,“ uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize Samsung Electronics Czech and Slovak. „Mobil je pro mnoho lidí v současné době často jediným prostředkem jak se spojit se svými blízkými a kolegy. Mít tedy po ruce telefon, na který je spolehnutí a nabízí vše potřebné, je tedy nutností.“

Reklama