Sledujte Mobinfo.cz všemi způsoby

Reklama

Patříte mezi mobilní fanoušky, pravidelně procházíte náš web, a máte strach, aby vám nic neuniklo? Přinášíme pro vás přehled všech našich projektů, sociálních sítí a možností, kde nás můžete sledovat. Tak dejte pozor, abyste na nic nezapomněli.

Web Mobinfo.cz

Výchozím bodem vašeho každodenního sledování mobilních novinek by měl samozřejmě být náš web. Najdete ho na adrese Mobinfo.cz a články na něm vychází průběžně celý den. Nezapomínejte se proto několikrát za den vracet, určitě nebudete litovat.

mobinfo

Zvláštní zmínku zaslouží tři služby, které najdete v horní nabídce našeho webu. Předně je to Katalog mobilů. Obsahuje průběžně doplňované parametry v Česku prodávaných mobilních telefonů. Neaktualizujeme ho sice několikrát denně, pokud ale vybíráte nový telefon, určitě byste ho neměli minout.

katalogmobilu

Na podobném principu funguje i Katalog operátorů. O tom můžeme směle prohlásit, že je kompletní. Obsahuje všechny aktuálně nabízené tarify českých mobilních operátorů, umožňuje jejich srovnání i porovnání s mnohými dnes již neprodávanými tarify.

katalogoperatoru

Pokud vás informace na našem webu neuspokojí (a my doufáme, že se to nebude stávat moc často), vyzkoušejte službu Mobilweby.cz. Tam můžete zjistit, o čem píší nejvýznamnější české servery o mobilních telefonech.

mobilweby

Sociální sítě a RSS

Abyste nemuseli navštěvovat náš web několikrát denně, můžete využít RSS kanál. Najdete ho na adrese https://www.mobinfo.cz/feed a objevují se v něm okamžitě po vydání všechny naše články. Tak oprašte svou starou RSS čtečku a nechte se na novinky upozorňovat automaticky.

twmobinfo

Neopomínáme samozřejmě ani příznivce sociálních sítí. Najdete nás na Twitteru jako @mobinfocz a na Facebooku jako Mobinfo.cz.

fbmobinfo

Máme také vlastní kanál na Youtube, kde nás najdete jako MobinfoCZvidea. Náš Youtube kanál obsahuje první pohledy a recenze mobilních telefonů, mnohdy totiž krátké video vydá za několik stran textu. Rozhodně byste neměli náš Youtube kanál ignorovat.

YTmobinfo

Tabletinfo.cz

V únoru 2013 jsme spustili zbrusu nový web Tabletinfo.cz. Jak jistě snadno poznáte z názvu, věnujeme se na něj prudce se rozvíjejícímu trhu tabletů. Kromě testů vlastních přístrojů přidáváme tipy na zajímavé aplikace, služby nebo vhodné příslušenství.

tabletinfo

Reklama