Spustili jsme Katalog operátorů

Reklama

Dnešním dnem oficiálně spouštíme novou funkci webu Mobinfo.cz, katalog tarifů českých mobilních operátorů. Obsahuje všechny aktuálně prodávané tarify O2, T-Mobile a Vodafone s možností výpisu podrobných informací, vyhledávání podle parametrů a vzájemného srovnání.

Katalog tarifů najdete na adrese https://www.mobinfo.cz/katalog-operatoru nebo pod odkazem Katalog operátorů v hlavní nabídce (v horní liště) našeho webu. V současné době obsahuje Katalog operátorů celkem 78 aktuálních tarifů českých mobilních operátorů, které jsou určeny pro koncové zákazníky. Nezahrnuli jsme firemní tarify, protože firemní zákazníci si často vyjednají individuální, od ceníkových cen zcela odlišné, podmínky. Zdrojová data budeme pravidelně aktualizovat podle toho, jak budou operátoři měnit podmínky svých tarifů, případně představovat nové. Staré (již nenabízené) tarify ale v katalogu ponecháme pro možnost srovnávání.

Po otevření úvodní stránky Katalogu tarifů na adrese https://www.mobinfo.cz/katalog-operatoru máte několik základních možností. Zaškrtnutím několika parametrů snadno vyfiltrujete tarify podle svých požadavků. Volit můžete operátora, druh tarifu a také to, zda je tarif aktuálně v prodeji. Dále si můžete vypsat přehled všech tarifů uložených v katalogu nebo vybrat až tři tarify pro vzájemné srovnání.

Po výběru parametrů vám katalog vypíše seznam všech tarifů, které zadaným podmínkám odpovídají. V úvodu jsou zopakovány zadané parametry, můžete svůj dotaz postupně upřesňovat nebo upravovat.

Kliknutím na název vyhledaného tarifu se pak zobrazí podrobnější informace. Jejich struktura není jednotná, liší se podle toho, co daný konkrétní tarif nabízí. Vypsané údaje vychází z ceníků operátorů, pokud ale máte pocit, že jste v nich našli chybu, můžete nás informovat.

Vypsaný tarif je hned přednastaven v seznamu pro srovnání až tří tarifů. Jednoduše tak k němu můžete vybrat další tarif nebo dokonce dva, o kterých vám katalog následně vypíše podrobnější informace.

Doufáme, že se vám katalog bude líbit a pomůže vám vybrat tarif dle vašich potřeb. Jelikož se jedná o zbrusu novou službu, omluvte prosím případné dětské nemoci. Veškeré chyby nebo náměty nám můžete hlásit na náš redakční e-mail info@mobinfo.cz nebo do diskuzního fóra, kde je pro tento účel připraveno zvláštní vlákno.

Reklama