T-Mobile má nové tarify, pomalá data budou neomezeně

Reklama

T-Mobile od září inovuje svou tarifní nabídku. Prozatím ukázal pět tarifů pro koncové zákazníky a jeden pro živnostníky, od září by měl mít nabídku i pro studenty a lidi, co spíše datují než volají.

Nejnižší tarif se jmenuje Start a za 475 Kč měsíčně nabídne svým uživatelům neomezené volání a zprávy plus 1 GB dat. Pokud to s daty myslíte trochu vážněji, budete si muset připlatit. Tarif 3 GB Plus vyjde každý měsíc na 550 Kč a obsahuje 3 GB dat. Za 675 Kč můžete mít tarif 8 GB Plus obsahující 8 GB dat a slevu na mobil ve výši 2 000 Kč.

K oběma „gigovým“ tarifům si můžete zdarma v aplikaci každý měsíc aktivovat službu Pořád online, která vám garantuj, že vám nikdy nedojdou data. Po vyčerpání uvedeného FUP budete mít jen omezenou rychlost natolik, abyste mohli používat messengery nebo si vyhledat spoj v jízdním řádu.

Nic takového ale nebudete potřebovat u nejvyšších tarifů. Neomezeně XL vás vyjde na 875 Kč, ale obsahuje neomezené množství dat, z nichž prvních 15 GB funguje plnou rychlostí, zbytek je omezen na 10 Mb/s. Sleva na nový mobil může dostáhnout až 3 000 Kč.

Neomezeně 5G XL stojí 1 275 Kč a plnou rychlostí nabízí všechna data. Kromě toho přidává zdarma T-Mobile TV Mini, 1 000 min volání do EU a pět tisíc na nový mobil. Stejný tarif je nabízen i živnostníkům pod názvem Neomezeně 5G XL business. Stojí ale 1 350 Kč a liší se v tom, že místo mobilní televize nabízí sadu M356 Business Basic. Živnostníci samozřejmě mohou využít kterýkoliv z nižších tarifů, pokud jim vyhovuje.

 

Reklama