Top 10 článků týdne: IFA v plném proudu

Reklama

Prázdniny skončily, veletrh IFA začal. Uplynulý týden tak byl na našich webech ve znamení čerstvě představených novinek z Berlína. Nezapomněli jsme ani na oblíbené ceníky operátorů a další zpravodajství z dění v českém mobilním rybníčku.

Tablety Sencor Element do rukou žákům i studentům

Tablety Sencor Element do rukou žákům i studentůmSencor má v nabídce zajímavé modely tabletů, které ocení žáci na ZŠ i studenti na SŠ a gymnáziích. A přitom nestojí moc.

GoClever Quantum 400: nejen barevné hýření [test]

GoClever Quantum 400: nejen barevné hýření [test]Cenově dostupný telefon GoClever má namířeno ke spořivějším uživatelům, kterým stačí 4palcový displej s Androidem. Výrobce přidává skvělý bonus – barevné kryty a rámečky!

Neuniklo vám nic? Velký přehled nejzajímavějších prázdninových článků

Neuniklo vám nic? Velký přehled nejzajímavějších prázdninových článkůPrázdniny, to je doba, kdy často na pár dní až týdnů zmizíme z internetu. Aby vám nic neuniklo, a měli jste ve škole pod lavicí co číst, přinášíme vám přehled nejzajímavějších článků, které jsme o prázdninách vydali.

Aktualizace Windows Phone 8.1 dostupná všem

Aktualizace Windows Phone 8.1 dostupná všemProces aktualizace Lumií na nejnovější verzi 8.1 Cyan se blíží nezadržitelně ke konci. Kromě posledního modelu 1520 se již dočkali všichni, podívejte se i vy do nastavení!

Sony Xperia Z3 a Z3 Compact: nové vlajkové modely do vody

Sony Xperia Z3 a Z3 Compact: nové vlajkové modely do vodyNovinky z Berlína pamatují také na přístroje Sony. Dva modely se rovnou stávají těmi nejlepšími telefony výrobce. Pyšní se odolností a špičkovými fotoaparáty.

Nokia Lumia 830: nová nejlepší Lumia s PureView

Nokia Lumia 830: nová nejlepší Lumia s PureViewNokia na IFA představila nové Lumie tohoto podzimu, pomyslnou nejvyšší příčku obsadil právě model 830. Ten v tenkém těle nabízí skvělé funkce a prvotřídní fotoaparát.

Samsung Galaxy Note 4: legendou se stane

Samsung Galaxy Note 4: legendou se staneVýrobce vedle modelu Edge se zahnutým displejem představil další model řady Note. Pár vylepšení by se našlo, třeba širokoúhlé focení selfies.

Huawei Ascend Mate7: vejde se do kapsy?

Huawei Ascend Mate7: vejde se do kapsy?Huawei přichystalo velkou novinkou v podobě 6palcového mobilu, který připomíná tablet. Zařízení má vynikající funkční výbavu, ať už je řeč o datech, fotoaparátu, či vysokokapacitní baterii.

Nokia Lumia 730 a 735: vy ještě nefotíte selfies?

Nokia Lumia 730 a 735: vy ještě nefotíte selfies?Nokia na IFA uvedla další dva modely Lumií, tentokrát pro spořivější zájemce, kteří však hledají kvalitu Windows Phone mobilů. Čekali byste u předního fotoaparátu širokoúhlý 5Mpx fotoaparát?

Huawei Ascend G7: přichází v kovovém těle

Huawei Ascend G7: přichází v kovovém těleNový Ascend sází hlavně na vzhled, radsot udělá kovová konstrukce s tloušťkou jen 7,6 mm. Přijatelná je velikost displeje 5,5 palců s HD rozlišením, stylový design se rozhodně zalíbí nejen majitelům, ale i okolí

Reklama