Top 10 článků týdne: ve znamení LTE

Reklama

Týden se s týdnem sešel a my váš vítáme u dalšího přehledu nejzajímavějších článků, které jsme v uplynulých sedmi dnech vydali. Tentokrát se sešla celá řada zpráviček na téma LTE.

Preview LTE tabletu Huawei Mediapad T1 8.0

Huawei začal prodávat na českém trhu tablet Mediapad T1, kteýr je vybaven čtyřjádrovým procesorem, osmipalcoým displejem a podporou LTE. Zaujme i svým elegantním designem.

Pohádky v mobilu pro všechny děti [aplikace]

Společnost Seznam rozšiřuje nabídku skvělé aplikace s pohádkami také pro Windows Phone. Konečně zabavíte svoje děti z Lumií!

O2 pokrylo signálem LTE dálnici D1

Až příště uvíznete v koloně na dálnici D1, můžete se zabavit prohlížením webových stránek nebo stahováním videí. Operátor O2 totiž hlavní dálniční tah pokryl signálem rychlého internetu LTE. Stačí mít jen LTE mobil nebo tablet a novou SIM kartu.

Nové modely THL 4000 a THL T6 Pro se představují

Dva nové telefony THL navazují na již stávající, někde se zrychlil procesor, jinde se zmenšovaly rozměry. Telefony mají opět atraktivní cenovky, neurazí designem a hardwarem.

THL 4400: tolik energie, tolik pohodlí [recenze]

Čínská novinka dokáže pořádně překvapit dlouhou výdrží, radost udělá velikostí displeje i spolehlivým chodem. Nic dalšího ohromujícího ve výbavě nehledejte.

Samsung opět vrací peníze: tentokrát 1500 Kč za Galaxy Alpha a Galaxy S5

Samsung opět přichází s cashbackovou akcí. Každý, kdo si do konce roku zakoupí Samsung Galaxy S5 nebo Samsung Galaxy Alpha, a stihne se zaregistrovat na webu, získá na svůj účet zpátky 1 500 Kč. Spěchejte, počet kusů je omezen.

Pokrytí rychlým internetem: O2: 83,6 %, T-Mobile: 81,5 %, Vodafone: 91,7 %

ČTÚ i nadále pokračuje ve sledování pokrytí signálem LTE. Na své aktuální mapě nově zahrnuje i 3G a LTE na frekvenci 900 MHz (Vodafone). Díky tomu v rychlosti pokrývání republiky bezkonkurenčně vede Vodafone.

O2 spustilo LTE a posílilo 3G v O2 areně

Příznivci nejrychlejšího mobilního internetu si ho nyní mohou užívat v O2 areně. Zákazníci tohoto mobilního operátora mají možnost vyzkoušet si rychlé načítání webových stránek, posílání fotek a videí, sdílení na sociálních sítích, hraní online her i používání aplikací náročných na kapacitu sítě.

Střední třída s LTE: HTC Desire 620 [preview]

HTC přináší na český trh zajímavý mobil vyšší střední třídy Desire 620. Za necelých sedm tisíc, s podporou LTE a pětipalcovým displejem, si jistě najde celou řadu příznivců. Podívejte se na nejdůležitější informace v našem prvním pohledu.

Reklama