Ušetřete desítky procent za paušál

Reklama

Pokud vám připadají tarify operátorů předražené, podívejte se na jednoduchý a naprosto bezbolestný návod, jak na nich ušetřit. Ani kvůli tomu nebudete muset použít smlouvání osvojené na balkánském tržišti.

Úplně stačí, když si svůj tarif pořídíte přes internetový obchod operátora. Výměnou za to, že nevytváříte operátorovi další náklady návštěvou jeho kamenné prodejny, získáte slevu v řádu desítek procent. Konkrétní výši slevy u jednotlivých operátorů i podmínky jejího získání jsme pro vás zjistili.

V internetovém obchodě O2 (https://www.o2shop.cz) získáte na vybrané paušální programy (konkrétně [:kůl:], Neon M, Neon L, Neon L+, Neon XL a Neon XXL) slevu ve výši 20 % z měsíčního paušálu. Tato sleva vám bude platit po dobu dvanácti měsíců a to pouze v případě, že jste novým zákazníkem O2, přenesli jste k tomuto operátorovi číslo nebo jste přešli z předplacenky na paušál.

Pro nákup tarifních programů v internetovém obchodě T-Mobilu (http://eshop.t-mobile.cz) platí samozřejmě odlišné podmínky. Každý, kdo si nově aktivuje tarif, přejde z předplacené karty Twist nebo od jiného operátora, případně si přes internetový obchod prodlouží smlouvu na dobu určitou, získá slevu 30 % z paušálního poplatku, ovšem jen na dobu tří měsíců.

Kromě toho, nové tarify S námi mají tuto slevu zabudovanou přímo do promo nabídky. U těchto tarifů platí 30% sleva do konce srpna, další slevu za nákup v internetovém obchodě nedostanete. Pokud si ale nové tarify aktivujete v září (či později), vztahují se na vás již zmíněné standardní podmínky.

Vodafone nabízí v internetovém obchodě (http://eshop.vodafone.cz) 10% slevu na tarify na míru, ovšem s tím, že k novému tarifu aktivujete službu Po svém. Ta je určena lidem, kteří chtějí svůj tarif ovládat sami prostřednictvím Samoobsluhy a spokojí se s elektronickými fakturami. Operátorovi tak ušetří personální a tiskové náklady, on jim za to sleví.

Dříve bylo možno službu Po svém aktivovat kdykoli podle vašeho uvážení, nyní už je pouze součástí nových tarifů zakoupených přes internetový obchod Vodafonu. Kromě toho nabízí operátor také slevu na předplacenou kartu, kdy za 277 Kč získáte kartu s kreditem 180 Kč navíc.

Tip: Podívejte se na standardní ceny tarifů do našeho článku.

Reklama